Susan Boyle w listopadzie


2010.09.25

opublikował:

Susan Boyle w listopadzie

Kariera Susan Boyle katapultowała się na wyżyny publicznego uwielbienia zaledwie w ciągu jednego wieczoru! Jej zaskakująco wzruszający występ w eliminacjach do programu ‘Mam Talent’ obejrzało ponad 500 milionów użytkowników portalu You Tube. Debiutancki album ‘I Dreamed A Dream’ był najlepiej sprzedającym się krążkiem 2009 roku, bijąc wszelkie rekordy sprzedaży na całym świecie.

‘The Gift’, to propozycja Susan na tegoroczną zimę. Wyprodukowany przez Steve’a Macka i utrzymany w świątecznym nastroju album zawiera takie tradycyjne melodie, jak ‘The First Noel’ I ‘O Holy Night’. Jak i popowe klasyki ‘Don’t Dream It’s Over’ i ‘Perfect Day’, które zaśpiewane przez Susan nabrały nowej jakości.

Na płycie znajdzie się także niecodzienny duet Susan z Amber Stassi- zwyciężczynią międzynarodowego konkursu ogłoszonego przez Susan za pośrednictwem portalu You Tube. Na ‘ The Gift’, panie zaprezentują kompozycję ‘Do You Hear What I Hear’.

Świat usłyszał o Susan Boyle w kwietniu 2009 roku, kiedy nieśmiała Szkotka postanowiła przezwyciężyć własne słabości i wziąć udział w eliminacjach do brytyjskiej edycji programu ‘Mam Talent’. Zaledwie pięć miesięcy po jej fenomenalnym występie ukazał się debiutancki album Boyle ‘I Dreamed A Dream’. Album, który do chwili obecnej nabyło ponad 10milionów zafascynowanych głosem I talentem Susan słuchaczy stał się nie tylko najlepiej sprzedającym albumem 2009 roku, ale także ostatniego dziesięciolecia! Na Wyspach Brytyjskich ‘I Dreamed A Dream’ uzyskał tytuł najszybciej sprzedającej sie płyty w historii tamtejszego rynku fonograficznego! Album zadebiutował na #1 list sprzedaży w ponad 21 krajach wielokrotnie pokrywając się złotem i platyną. W Polce album uzyskał status złotej płyty.

Wszystkie znaki wskazują na to, iż nowy album ‘The Gift’ jest w stanie dorównać swojemu poprzednikowi.

Susan on płycie ‘The Gift’: Nagrywając tę płytę zależało mi na tym, by piosenki te trafiały prosto do serc słuchaczy. Muzyka zawsze była moim najlepszym kompanem, zwłaszcza w tak ważnym okresie jak świeta. Dlatego bardzo zależało mi na tym, by na albumie znalazły się piosenki oddające charakter tych magicznych, świątecznych chwil. Ale święta to nie tylko czas rozmyślań, to także czas radości ze spędzania go w gronie swoich ukochanych, dlatego na płycie umieściłam kilka ważnych dla mnie kompozycji z katalogu muzyki popularnej.

Lista piosenek:

1. Perfect Day

2. Hallelujah

3. Do You Hear What I Hear (Duet with Amber Stassi – zwyciężczynią międzynarodowego konkursu ‘Susan’s Search’)

4. Don’t Dream It’s Over

5. The First Noel

6. O Holy Night

7. Away in A Manger

8. Make Me A Channel Of Your Peace

9. Auld Lang Syne

10. O Come All Ye Faithful

Polecane

Share This