Sweet Noise na żywo z „Brukiem”

Share Tweet Koncert w Jarocinie był pierwszym występem reaktywowanego po


2016.08.02

opublikował:

Sweet Noise na żywo z „Brukiem”

Koncert w Jarocinie był pierwszym występem reaktywowanego po kilkuletniej przerwie Sweet Noise. W planach kolejne występy – choćby na Cieszanów Rock Festiwalu, a także nowa płyta, na którą połowa materiału jest już gotowa.

Grupa przygotowuje dla fanów coś więcej niż tylko płytę i koncerty. Na stronie www.sweetnoise.net  zespół reaktywował Noiser Club 2.0. W nim można już w tej chwili pobrać bootlegi koncertowe zarejestrowane w Jarocinie: „Bruk” i „Będę trwał”. Mamy sporo dobrego materiału z tego koncertu, który w odpowiedni sposób pokazuje w jakim miejscu jesteśmy jako zespół. Brzmienie i wykonanie wielu numerów przekonało mnie do podejścia do mixu. Mam nadzieję, że sprawi to naszym fanom sporo radości. W przyszłości planujemy więcej takich akcji. Mamy odpowiednie zaplecze i wiedzę żeby samemu realizować nasze wizje, co znacznie ułatwia cały proces – wyjaśnia Glaca, który zajął się miksem materiału.

Z materiału wideo nakręconego w Jarocinie powstał teledysk koncertowy do utworu „Bruk”. Autorem klipu jest Richard Hade. W najbliższych tygodniach pojawią się kolejne obrazy koncertowe.

{facebook}

 

Polecane