Sweetie skomentowała swoją bójkę z byłym chłopakiem w windzie


2021.04.02

opublikował:

Sweetie skomentowała swoją bójkę z byłym chłopakiem w windzie

Amerykański serwis TMZ opublikował nagranie z windy znajdującej się w budynku, w którym Saweetie wynajmowała apartament. Saweetie i Quavo widzimy z wnętrza windy, raperka jest już w środku z pomarańczową walizką, ale wymierza cios kierowany w kierunku rapera, który stoi na zewnątrz. Ten szarpie kobietę i z dużą siłą wciąga ją do windy, tak, że odbija się ona od jednej ze ścian i pada na ziemię. Raperka leży na ziemi do końca filmu, Quavo nie zwraca nią uwagi. Gdy winda staje na wybranym piętrze, raper blokuje jej drzwi walizką i czeka aż Saweetie ją opuści. Kobieta wstaje z trudem i wyraźnie utyka.

Para niedawno się rozstała. 19 marca Saweetie ogłosiła na Twitterze, że jest singielką. Teraz raperka postanowiła skomentować nagrane opublikowane przez TMZ.

Do tej niefortunnej sytuacji doszło prawie rok temu. Wiele nas ona nauczyła i wyszliśmy poza nią. W naszym związku było jednak wiele innych przeszkód, które zdecydowały, że każde z nas poszło swoja drogą – powiedziała Saweetie.

Policja w LA zbada sprawę bójki w windzie

Jak informują przedstawiciele organów ścigania, po publikacji filmu, wszczęły one śledztwo, które ma wykazać dlaczego doszło do bójki między parą i czy sytuacja nie ma nic wspólnego z przemocą domową. Policja nie wyklucza zarówno winy Quavo jak i Saweetie. Funkcjonariusze planują przesłuchać zarówno członka Migos jak i raperkę. Przedstawiciele policji zamierzają ustalić co działo się przed słynną już bójką w windzie. Po zakończeniu śledztwa, policja przekaże prawdopodobnie sprawę prokuraturze, która zdecyduje o jej finale.

Polecane

Share This