Świąteczna, platynowa i zremasterowana Whitney Houston


2009.12.12

opublikował:

Świąteczna, platynowa i zremasterowana Whitney Houston

Przepiękna ballada autorstwa R.Kelly’ego w sposób idealny prezentuje imponujące warunki wokalne, jakimi diwa na powrót może się cieszyć i prezentować swojej oddanej publiczności. Traktujący o Bogu utwór „I Look to You” idealnie wprowadzi słuchaczy w zbliżający się okres świąt.

Promowany przez singiel „Million Dolar Bill” autorstwa Alicii Keys, album „I Look to You” w ekologicznym opakowaniu i niskiej cenie już w trzecim tygodniu po premierze uzyskał status złotej płyty. Platynowy krążek stał się z początkiem grudnia.

A już pod koniec stycznia 2010 roku nakładem Arista Records/Legacy Recordings, ukaże się jubileuszowa reedycja albumu „Whitney Houston”, zadziwiającego debiutu wokalistki, który wykatapultował jej karierę w 1985 roku.

 

Wydawnictwo „The Whitney Houston – 25th Anniversary Edition CD/DVD” zawierać będzie oryginalny acz zremasterowany materiał oraz 5 dodatkowych utworów.Będzie to m.in. wykonane a cappella „How Will I Know” oraz koncertowa wersja „Greatest Love of All”.

 

Dodatkową atrakcją dzieła jest DVD zawierające 4 klasyczne teledyski gwiazdy, jak również nagranie z jej pierwszego występu telewizyjnego. W 1983 roku, w „Merv Griffin Show” wokalistka wykonała piosenkę „Home”. Całość uzupełniają wywiady z Houston oraz Clive`em Davisem.

Polecane

Share This