Światowej sławy DJ pokazuje Dziarmę na swoim Instagramie


2021.02.27

opublikował:

Światowej sławy DJ pokazuje Dziarmę na swoim Instagramie

fot. mat. pras.

Dziarma swoją znakomitą epką “V” bezkompromisowo wkroczyła na scenę zdominowaną przez mężczyzn rap scenę. W 2021 nadchodzi jej długo wyczekiwany debiutancki album. W sieci pojawił się już pierwszy singiel zwiastujący projekt raperki pt. „Czarny bez”. Numer to wyrazista i dowcipna dawka refleksji mocnej, odważnej, współczesnej dziewczyny w rapowej konwencji. Artystka jest także bardzo aktywna w social mediach. W weekend zamieściła na swoim story nagranie, jak tańczy do kawałka Major Lazer & Nucleya „Jadi Buti” z udziałem Rashmeeta Kaura. „Got a lighter?” – napisała oznaczając światowej sławy DJ i producenta – Diplo. Story dotarło do artysty, który udostępnił je u siebie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Internauta atakuje Dziarmę za „świecenie cycem i c**ą”. Mocna odpowiedź artystki

Sprawdźcie numer Major Lazer & Nucleya „Jadi Buti”.

Nie znamy wielu osób, które zapytane o ulubiony dzień tygodnia wskazałyby niedzielę. Ostatni dzień weekendu to raczej szansa, by dojść do siebie po piątkowo-sobotnich wojażach i nabrać sił na kolejny tydzień. To właśnie spędzanie niedziel zwykło się określać mianem leniwych. W ubiegły weeknd swoją lazy sunday pochwaliła się Dziarma. Artystka opublikowała na Instagramie seksowne zdjęcia, tagując je #lazy i #sunday, ponadto na jej profilu na TikToku pojawiło się krótkie wideo, w którym reprezentantka labelu 2020 tańczy do hitu „Rockstar” DaBaby’ego i Roddy’ego Richa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DZIARMA (@dziarmadziarma)

Wokalistka i raperka przymierzała się w ubiegłym roku do promocji wydanej pod koniec 2019 bardzo dobrej epki „V”. Artystka miała wziąć udział w organizowanej przez PRO8L3M trasie Block Party x Łomża. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany artystom, uniemożliwiając im realizację tych imprez. Koncerty mają się odbyć w tym roku. Wkrótce premierę będzie miał także hostowany przez PRO8L3M mixtape, na którym pojawią się m.in. artyści, którzy mieli brać udział w trasie. “Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M” ma się ukazać w najbliższy piątek. Pierwszym singlem promującym materiał jest „Strange Days”.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This