Święto motoryzacji z gwiazdami polskiej muzyki


2018.08.13

opublikował:

Święto motoryzacji z gwiazdami polskiej muzyki

Mniej niż miesiąc dzieli nas od święta motoryzacji z udziałem wspaniałych samochodów, kierowców wyścigowych i gwiazd muzycznych. Emocjonującym pokazom motoryzacyjnym oraz atrakcjom dla całych rodzin będą towarzyszyć otwarte dla wszystkich koncerty. Podczas VERVA Street Racing zagrają Afromental, Fisz Emade Tworzywo oraz Kraków Street Band.

Pokazy driftu, FMX, rallycross, wyścigi, samochody rajdowe, cross-country oraz Pit Party z ponad 500 wyjątkowymi pojazdami – wszystko to czeka na fanów motoryzacji, którzy 8 września zdecydują się odwiedzić Kraków i uczestniczyć w 9. edycji VERVA Street Racing – 100 lat motoryzacji. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy przybliżą kolejne dekady w historii motoryzacji, prezentując rodzimą myśl techniczną oraz legendarne i unikalne samochody.

VERVA Street Racing to nie tylko motoryzacja. To również doskonała zabawa dla wszystkich, którzy poszukują rozrywki, także tej muzycznej. Koncerty już na stałe wpisały się w charakter festiwalu motoryzacji, który gościł do tej pory m.in. zespół Jamiroquai, Kayah, Grzegorza Hyżego i Sylwię Grzeszczak.

Kto zagra podczas VERVA Street Racing?

Zagrają trzy zespoły. Fisz Emade Tworzywo to jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym i zdobywcy „Złotych Płyt” za albumy „Mamut” oraz „Drony”. Kraków Street Band to laureaci polskich i międzynarodowych nagród, w błyskawicznym tempie zyskujący popularność w kręgach muzycznych. Zdobywcy tytułów „Odkrycie Roku 2014” i „Zespół Roku 2015” czasopisma Twój Blues. Afromental to założona w 2004 roku, unikalna grupa prezentująca mieszankę stylów muzycznych z pogranicza rocka i hip-hopu. Zdobywca szeregu nagród, wśród których są m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award i Superjedynka. Zespół wystąpi z materiałem koncertowym promującym ostatni album „Mental House”.

VERVA Street Racing będzie niepowtarzalnym wydarzeniem motoryzacyjnym, rodzinnym i muzycznym – podkreśla Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN, organizatora VERVA Street Racing. – Chcemy, aby Kraków stał się 8 września prawdziwym centrum doskonałej rozrywki, i wspaniałej atmosfery. Przygotowujemy szereg atrakcji, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Z największą przyjemnością zdradzamy kolejne szczegóły VERVA Street Racing. Zapraszamy wszystkich do udziału w wielkim święcie motoryzacji – dodaje.

Tegoroczna edycja VERVA Street Racing – 100 lat motoryzacji odbędzie się w sobotę 8 września w Krakowie na ul. Stanisława Lema i w Parku Lotników Polskich. VERVA Street Racing rozpocznie się o godzinie 13.00. Inicjatorem i organizatorem projektu jest PKN ORLEN. Wstęp na wydarzenie oraz na koncerty jest wolny.

Polecane

Share This