Święto stołecznego HH w Stodole


2012.04.30

opublikował:

Święto stołecznego HH w Stodole

12 maja odbędzie się w Stodole jedno z największych koncertowych wydarzeń tegorocznej wiosny. Na jednej scenie zagrają Molesta Ewenement, Eldo oraz Projekt Parias. Każdy ze składów/artystów wystąpi z oddzielnym godzinnym koncertem. Z uwagi na fakt, że całe wydarzenie zostanie zarejestrowane na potrzeby „koncertowego” DVD, organizatorzy przygotowali na ten wieczór wyjątkową oprawę scenograficzną i multimedialną. To nie będzie zwykła hiphopowa impreza – rozmach całego przedsięwzięcia wprowadzi nową jakość do stołecznej choreografii scenicznej.

Oprócz gwiazd wieczoru na scenie pojawią się także Daniel Drumz, DJ Def oraz DJ B, którzy zaserwują publiczności sytą dawkę świeżych rapowych brzmień i około-hiphopowej elektroniki. Dopełnieniem koncertowej części widowiska będzie specjalny showcase DJ`a B i funky-drummera Jarka Kulika, czyli kolektywu Beatkickers. W rolę mistrza ceremonii wcieli się reprezentujący barwy Alkopoligamia.com – Łukasz Stasiak.

Cena biletów w przedsprzedaży – 50zł; w dniu koncertu – 65zł. Zapraszamy do śledzenia koncertowych przygotowań na facebookowym fanpage`u Rap History Warsaw oraz fanpage`ach występujących artystów!

Wstęp bez ograniczeń wiekowych!


12.05.2012

Klub Stodołaul. Batorego 10

Otwarcie drzwi: 20:00

Start koncertów: 21:00

Bilety: 50/65 zł

Polecane

Share This