Świnka Peppa drwi z Kanye Westa na Twitterze


2021.09.05

opublikował:

Świnka Peppa drwi z Kanye Westa na Twitterze

– Peppa nie musiała organizować imprez odsłuchowych na stadionie Mercedes-Benz, aby zdobyć tę połówkę – czytamy na Twitterze bohaterki popularnej serii kreskówek.

Jak się okazuje krążek „Peppa’s Adventures: The Album” zdobył lepszą ocenę od recenzentów serwisu Pitchfork.com niż „Donda” Westa. Album Pepey został oceniony na „sześć i pół”, a krążek Kanye na „sześć”.

 

W recenzji „Dondy” suchej nikt na Weście nie pozostawia także Marcin Flint.

– Nie dziwię się, że Kanye West uwierzył w cały ten swój mesjanizm, bo traktowano go tu jako nadczłowieka. Każda niedorzeczna zachcianka uchodziła za wizję, każde pobłądzenie traktowano niczym wytyczanie nowych dróg i tak dalej. Supergwiazdor dzieląc się twórczością mógł więc poczuć się jak Cegłówka w kultowym „Przekręcie” Guya Ritchiego – rzucał psom kość i za cholerę nie obchodziło go, czy smaczna. Przecież zeżrą.

No to kość utkwiła w końcu gardle. A jak udało się tego gnata przełknąć, rozległo się szczekanie, miejscami wycie. 53/100 na zbierającym opinie recenzenckie Metacritic (i 6,1/10 od słuchaczy!) jasno pokazuje koniec taryfy ulgowej. Oczywiście, część tego potępienia bierze się ze współpracy z wielokrotnie oskarżonym o molestowanie Marylinem Mansonem i pogrążonym homofobicznymi wypowiedziami DaBaby, ale gdyby muzyka była lepsza, to oburzenie byłoby mniejsze, tak to już w tym przemyśle działa.

Cały tekst możecie przeczytać po kliknięciu TUTAJ.

Polecane

Share This