Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w „The Voice of Poland”. Znamy powód


2021.09.11

opublikował:

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w „The Voice of Poland”. Znamy powód

fot. Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland” wraca na antenę i już w pierwszym odcinku nie zabraknie ogromnych emocji, które doprowadzą Sylwię Grzeszczak do płaczu. Nową trenerkę pocieszała Justyna Steczkowska, co już teraz możecie zobaczyć poniższym wideo.

Producenci flagowego talent show TVP2 od dawna komunikowali, że w nowej edycji nie zabraknie wyjątkowych talentów muzycznych i palety emocji. Tym dała się poddać nowa trenerka Sylwia Grzeszczak, która podczas występu jednego z uczestniczek, rozpłakała się.

Nikt mnie nie widział, jak płaczę w telewizji – ocierając łzy wyznała Sylwia Grzeszczak.

Jak się okazuje utwór „Rysunek na szkle” z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, który zaśpiewała uczestniczka, jest niezwykle ważny w życiu Sylwii Grzeszczak.

Zaśpiewałaś piosenkę, którą usłyszałam pierwszy raz wiele lat temu, kiedy miałam pięć lat i brałam udział w programie „Od przedszkola do Opola”. Śpiewaliśmy wszyscy piosenki Krzysztofa Krawczyka. Życzę ci, żebyś miała przy sobie takich artystów, trafiła do trenerów, którzy również przekażą ci taką emocję, jaką przekazał mi wtedy tamten trener czyli Krzysztof, od której, nawet po latach, popłynie ci łza… – mówiła wzruszona Sylwia Grzeszczak.

Sylwunia moja kochana. Twoja łza jest cenniejsza niż złoto. Takie wzruszenia w programie to jest to, co wszyscy kochamy – starała się pocieszyć poruszoną do łez Sylwię Justyna Steczkowska.

Nie mogłam tego skontrolować – skwitowała Sylwia Grzeszczak.

Pierwsze Przesłuchania w Ciemno 12. edycji „The Voice of Poland” już w najbliższą dziś o godzinie 20:00 w TVP2.

Polecane

Share This