Syn króla disco polo nawołuje do obalenia rządu. To oznacza problemy taty w TVP


2020.08.26

opublikował:

Syn króla disco polo nawołuje do obalenia rządu. To oznacza problemy taty w TVP

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Jest szansa, że nieprzewidywalne zachowanie syna Zenka Martyniuka przyniesie wreszcie jakieś dobre efekty. Jak informuje portal Plejada, władze TVP są wściekłe po ostatnim wpisie Daniela Martyniuk, w którym nawołuje on do obalenia rządu:

– Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT. Mydlicie ludziom oczy. Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać. Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się ta walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób. Zniszczyć rząd! – napisał syn króla disco polo.

Jak twierdzi informator Plejady, Daniel Martyniuk był tematem tabu w TVP. Teraz jednak miarka się przebrała i mimo tego, że prezes telewizji rządowej zainwestował miliony w karierę Zenka, rozważa zakończenie współpracy z gwiazdorem:

– Martyniuk Junior to tabu. Wszyscy wiedzą, jak jest, ale nikt się za bardzo nie wychyla. Mówi się, że prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia. Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne – twierdzi informator w rozmowie z Plejadą.

Trzymamy kciuki!

Polecane

Share This