Syn króla diso polo ubliża Kamilowi Bednarkowi


2020.08.12

opublikował:

Syn króla diso polo ubliża Kamilowi Bednarkowi

foto: P. Tarasewicz

Syn Zenka Martyniuka Daniel jest powszechnie znany opinii publicznej, choć niekoniecznie z rzeczy, które napawają rodziców dumą. W ubiegłym miesiącu 31-latka skazano na pięć miesięcy ograniczenia wolności za posiadanie narkotyków. Dla Daniela Martyniuka nie były to pierwsze problemy z prawem.

Potomek króla disco polo od kilku miesięcy aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jego instagramowy profil obserwuje ponad 11 tysięcy fanów. To właśnie dla nich Daniel nagrał wideo, w którym zaatakował Kamila Bednarka. Na profilu 31-latka możemy znaleźć cytat „I’m gonna be iron like a lion in Zion” z utworu „Iron Lion Zion” Boba Marleya. I to właśnie sympatia dla twórcy reggae skłoniła młodego Martyniuka do wypowiedzenia kilku mocnych słów pod adresem Bednarka.

Ogólnie to powiem wam tak, że nagrałem to specjalnie, za to, że jak włączam za każdym razem TVN i widzę Bednarka reklamę, który nie wie, czy jest rastamanem, czy… on już chyba sam nie wie ten chłop, kim on jest. Dla mnie on jest nikim. Przez takich ludzi jak on to Bob Marley przewraca się w grobie. Serio mówię – stwierdza w swoim nagraniu Daniel Martyniuk.

Nie wiemy, co na to Kamil Bednarek, ponieważ publicznie nie skomentował tych słów. Zrobił to natomiast jego manager, mówiąc Plejadzie:

Życzymy panu Danielowi dużo zdrówka, pomyślności i pogody ducha na co dzień. To jest nasz jedyny komentarz w tym temacie.

Źródło: Plejada

Polecane

Share This