Syn Krzysztofa Cugowskiego w amerykańskiej produkcji Netflixa


2021.03.27

opublikował:

Syn Krzysztofa Cugowskiego w amerykańskiej produkcji Netflixa

Krzysztof Cugowski ma trzech synów, z których dwóch – Piotra i Wojciecha znamy doskonale z ich działalności muzycznej. Niewiele do tej pory słyszeliśmy na temat trzeciego, najmłodszego potomka muzyka – Krzysztofa Cugowskiego Juniora. 22-latek, mimo iż zaliczył wokalny epizod na płycie swoich starszych braci, nie kryje, że jego życiową pasją jest aktorstwo.

Krzysztof Cugowski Junior studiuje na co dzień aktorstwo w jeden ze szkół w Anglii i jak przyznał w jednym z wywiadów jego ojciec:

Pracuje w bardzo eleganckim sklepie z garniturami, marynarkami, koszulami i dodatkami. Na całym świecie młodzi ludzie, którzy studiują, coś robią. Byłoby za pięknie, gdyby wszyscy mieli od razu wszystko. My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca.

Możliwe, że już wkrótce Cugowskie Junior będzie mógł skupić się tylko i wyłącznie na aktorstwie, bo właśnie dostał pierwszą poważniejszą rolę. Krzysztof gra w amerykańskim serialu „Bridgertonowie” wyświetlanym przez Netflix. Seria opowiada historię ósemka zżytego ze sobą rodzeństwa z rodziny Bridgertonów, która szuka szczęścia i miłości wśród wyższych sfer Londynu. Serial powstał na podstawie bestsellerowych powieści Julii Quinn.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chris Cugowski (@christoph.cugo)

Polecane

Share This