Syn Mike`a Oldfielda wystapi przed Jamesem Bluntem

Bilety wciąż dostępne na eBilet.pl.


2014.09.27

opublikował:

Syn Mike`a Oldfielda wystapi przed Jamesem Bluntem

Ważna wiadomość dla tych, którzy wybierają się na koncert Jamesa Blunta Zamiast Josha Recorda, który miał supportować Jamesa wystąpią Luke Oldfield (syn Mike`a Oldfielda) i Victoria Coghlan tworzacy zespół Gypsyfingers.

Victoria i Luke grają sami na prawie wszystkich instrumentach, tworząc nowoczesną orkiestrę instrumentów akustycznych i elektrycznych. Muzycy spotkali się po raz pierwszy w 2011 roku. Victoria wróciła właśnie z podróży, w trakcie której na paryskiej scenie muzycznej odkryła rap, dance i muzykę cygańską. Zanurzyła się w tych dźwiękach mieszając je ze swoim klasycznym i chóralnym doświadczeniem.

Luke wychowywał się na muzyce rockowej i folkowej Od najmłodszych lat występował na scenie i szkolił swoje umiejętności jako producent.

Współpraca tych dwojga szybko zaowocowała świeżym i intrygującym brzemieniem, które będzie można poznać już 3 października na Torwarze.

W związku z tym, że bilety na koncert Jamesa Blunta w tańszych kategoriach cenowych (siedzące) zostały już niemal wyprzedane, a wciąż jest zainteresowanie koncertem, organizatorzy wprowadzili ograniczoną pulę wejściówek (miejsca siedzące nienumerowane) w cenie 109 PLN.

Polecane