„Synku mój” – premiera teledysku Pawła Domagały


2020.12.09

opublikował:

„Synku mój” – premiera teledysku Pawła Domagały

Utwór promuje płytę „Wracaj”, która ukazała się 20 listopada 2020 roku.

– „Synku mój” to bardzo ważna dla mnie piosenka. Każdy ma swoje wojny, które nie wiadomo po co rozpętał, każdy zaplątuje się w niechciane relacje, wydaje osądy z którymi, tak naprawdę nigdy się nie zgadzał. I nagle zanim się zorientujesz, jesteś człowiekiem, którym nigdy nie chciałeś być, robisz rzeczy, których nigdy nie chciałeś robić i nie umiesz się cofnąć czy przeciwstawić się osobie, którą się stałeś. Czy to jestem ja? – pyta Paweł Domagała.

Chciałbym wrócić do świata, gdzie wszystko jeszcze było nieznane i potrafiłem się wszystkim zadziwić, gdzie jeszcze nikt nigdy mnie nie skrzywdził i ja jeszcze nikogo nie skrzywdziłem. Jest we mnie ogromna tęsknota do świata, gdzie wciąż mogę być beztroski, a na każde cierpienie wystarczy przytulenie się do mamy. Tęsknię za zapachami i smakami dzieciństwa, które kojarzą mi się z wiarą w niemożliwe, a na ludzi patrzę z ufnością i zaciekawieniem.

Autorem tekstu jest Paweł Domagała, muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim, który jest również producentem muzyczny utworu. Reżyserem teledysku jest Paweł Łukomski, który odpowiadał między innymi za: „Weź nie pytaj”, „Wystarczę ja” czy „Popatrz na mnie”.

„Wracaj” to trzecia płyta w dorobku duetu Domagała i Borowiecki. To powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. To również powrót w sensie muzycznym, do ulubionych gatunków.

Polecane

Share This