Szad Akrobata: „Bądźcie przygotowani, że będą teraz robić ze mnie psychola”

Raper nagrywa nowy album


2019.03.17

opublikował:

Szad Akrobata: „Bądźcie przygotowani, że będą teraz robić ze mnie psychola”

fot. Facebook

„Od zawsze pisałem do Was to, co uważałem za prawdę. Dziś dzięki życzliwym moi synkowie mają ojca tylko dwa dni w miesiącu. Patrzyłem niedawno ze starszym Szadkiem w gwiazdy i nie mamy wątpliwości, że niebo nie jest limitem. 7-latek ma bardziej otwarty umysł od zaprogramowanych marionetek. Bądźcie przygotowani, że będą teraz robić ze mnie psychola, uciszać i niszczyć mnie dalej. Zobaczcie po wszystkim co zrobiłem dla hip-hopu? Żaden portal nie pisze, że nagrywam Wam płytę. Mam już dla nich tylko uśmiech politowania. Państwo w państwie. Dziękuję, że jesteście i zrobię to ostatni raz dla Was moje Duchy i Zjawy. Niezłomnie walczę 5! Ps. Połowa Waszych komentarzy znika widocznych 200 jest 400 ;)! Zasięgi cięte… Lecz prawda i tak jest jak woda i życie” – napisał na swoim facebooku Szad.

Po tak osobistym wpisie raper dostał dużą dawkę wsparcia od swoich fanów. Blisko trzysta komentarzy – większość w tonie bardzo podobnym do tych, które przeczytacie poniżej.

„Jak dla mnie najlepsza wiadomość w tym roku odnośnie Polskiej sceny. Czekam i wiem, że się nie zawiodę. Szad nigdy nie zawiódł”.

„Nie jestem pewien czy polska scena hh jest gotowa na ten liryczny rozpierdol. Lecz garstka ludzi dla których byłeś, jesteś i będziesz nr 1 w Pl a może i nie tylko, czeka na to bardziej niż na wiosnę tego roku. Z niecierpliwością, WIELKIE 5!!!”.

„Szad wszyscy się cieszymy na nadchodzącą nowa płytę 😉 wiesz dlaczego media milczą? Bo Twoja twórczość zamyka wszystkim mordy, czy to z wrażenia, czy z szoku.. Jesteś najbardziej wyczekiwana osoba na scenie i zawsze wierni fani pozostaną wiernymi, a przede wszystkim zawsze pozostaną z Tobą 😉 5! I powodzenia!”.

Polecane