Szad po deportacji trafił do polskiego aresztu


2022.02.18

opublikował:

Szad po deportacji trafił do polskiego aresztu

Pod koniec ubiegłego roku dotarły do nas smutne informacje o problemach Szada. Raper został zatrzymany poza granicami Polski na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania wydanego w związku z podejrzeniem o uprowadzenie własnych dzieci. Były członek Trzeciego Wymiaru jest już po deportacji ze Słowenii i obecnie przebywa w polskim areszcie. Raper został przetransportowany do kraju już 27 grudnia, ale dopiero teraz ujawniono tę informację.

Obecnie Michał B. pozostaje do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu – przyznaje w rozmowie z serwisem Wałbrzych24 Marzena Rusin-Gielniewska, sędzia Sądu Rejonowego w Świdnicy.

Raper już ponad dwa lata temu nakreślał fanom swoją sytuację rodzinną, pisząc: – Dzięki życzliwym moi synkowie mają ojca tylko dwa dni w miesiącu. Patrzyłem niedawno ze starszym Szadkiem w gwiazdy i nie mamy wątpliwości, że niebo nie jest limitem. 7-latek ma bardziej otwarty umysł od zaprogramowanych marionetek. Bądźcie przygotowani, że będą teraz robić ze mnie psychola, uciszać i niszczyć mnie dalej – pisał wówczas.

Polecane

Share This