Szafa Quebonafide wyprzedana. Wiemy, na jaki cel raper przeznaczył zarobione pieniądze


2020.02.28

opublikował:

Szafa Quebonafide wyprzedana. Wiemy, na jaki cel raper przeznaczył zarobione pieniądze

fot. P. Tarasewicz

Kiedy Quebonafide wystawił na aukcje charytatywne kilkanaście ubrań ze swojej szafy, część fanów nie potraktowała tej inicjatywy poważnie, oferując kwoty rzędu nawet kilkunastu milionów złotych. Raper zakończył aukcje, upomniał słuchaczy, by nie robili sobie żartów, ponieważ zysk z aukcji ma zasilić cel charytatywny, a następnie wznowił oferty. Tym razem obyło się bez żartów i kwot z kosmosu, co nie oznacza, że fani artysty nie byli hojni.

„Czyszczenie” szafy przyniosło ok. 40 tys. PLN. Wiemy już, że kwota została przekazana jednej z ciechanowskich instytucji, która zorganizuje za te pieniądze zagraniczny wyjazd wakacyjny dla swoich podopiecznych. Prezydent rodzinnego miasta Kuby podziękował mu za wsparcie na swoim fanpage’u.

Kuba Grabowski odwiedził dziś Placówkę Wsparcia Dziennego w Ciechanowie. Dla najmłodszych miał mega niespodziankę. W ostatnich dniach prowadził wyprzedaż ubrań ze swojej szafy. Uzbierało się z tego 40 tys. zł. Całą kwotę przeznaczył na ufundowanie wakacji zagranicznych dla podopiecznych naszej miejskiej placówki. Te dzieciaki pierwszy raz pojadą za granicę! Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak ogromnie ważny to gest, dla nich, dla ich rodziców, opiekunów, ale i dla mnie osobiście, bo blisko 4 lata temu powołałem tę Placówkę do życia. Jej celem jest opieka i wsparcie dla potrzebujących dzieci z naszego miasta. Kuba, za dzielenie się dobrem i pamięć o rodzinnych stronach WIELKIE DZIĘKI! 🤝 – napisał Krzysztof Kosiński.

Polecane

Share This