“Szansa na sukces”: Artur Orzech wygryzł Wojciecha Manna

Kultowy program wraca na antenę.


2019.03.21

opublikował:

“Szansa na sukces”: Artur Orzech wygryzł Wojciecha Manna

Po siedmioletniej przerwie na antenę TVP wraca “Szansa na sukces”, pierwszy polski talent show, który stał się przepustką do karier m.in. Justyny Steczkowskiej i Kasi Stankiewicz. Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski potwierdził w rozmowie z Wirtualnymi Mediami, że wiosną zobaczymy nowe odcinki.

Program otrzyma zmodyfikowaną nazwę “Szansa na sukces. Opole 2019”. Nowością w formacie będą fragmenty archiwalnych występów z KFPP, które pojawią się w trakcie emisji kolejnych odcinków. TVP szykuje 8-10 odsłon, które mają poprzedzić tegoroczny, zaplanowany na 14-17 czerwca festiwal w Opolu.

Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji dotyczącej dokładnych dat emisji. Mówi się, że program będzie się pojawiał na antenie w sobotnie popołudnia, ale to może się jeszcze zmienić. – Możliwe, że program “Szansa na sukces. Opole 2019” będziemy emitować jednak w niedzielne popołudnia w TVP2 tuż po “Familiadzie” i “Kole fortuny”, a więc w tym paśmie, w którym “Szansa na sukces” pokazywana była przed laty – mówi Wirtualnym Mediom prezes TVP.

Nowym prowadzącym “Szansę” będzie Artur Orzech, dziennikarz radiowej Trójki, stały komentator Konkursów Piosenki Eurowizji w TVP. – Przepraszam, ale nie mam czasu na komentarze, właśnie nagrywamy ten programmówił Super Expressowi dziennikarz. Orzech zmieni na stanowisku Wojciecha Manna, który rozstał się z programem w 2012 roku. Mann opuścił program na skutek nieporozumień z władzami TVP. Jego odejście było równoznaczne z zakończeniem emisji.

“Szansa na sukces” pojawiała przez 19 lat. Program wg pomysłu Elżbiety Skrętkowskiej zadebiutował na antenie TVP w 1993 roku.

Polecane