„Szansa” – nowy klip GrubSona i BRK


2014.09.03

opublikował:

„Szansa” – nowy klip GrubSona i BRK

„Nowe dziecko hip-hopu” – tak mówiono o „Grubym brzuchu”, wspólnym krążku GrubSona i DJ-a BRK. Dziś to muzyczne dziecko ma już ponad dwa lata. Z tej okazji artyści wypuścili nowy klip – „Szansę”. Dziękują nim za tysiące kilometrów, setki koncertów, afterów i stage divingów.

Cała parchata brygada dziękuje za wspólnie spędzone biby, koncerty, aftery i stage divingi. Mam nadzieję, że nikt nie ucierpiał od naszych kilogramów – śmieje się GrubSon. Łezka kręci się w oku – dodaje. W sumie „Gruby brzuch” idzie dopiero do przedszkola. Później pójdzie do szkoły, a następnie na studia. I dopiero wtedy zostanie w pełni doceniony – żartuje BRK. A tak na poważnie, to wyrazem uznania są dla nas przede wszystkim tłumy na koncertach, które zacieszają razem z nami, i cała ta pozytywna energia, jaką dostarczają nam nasi odbiorcy. Warto było robić ten album.

Na tym oczywiście nie kończy się kariera GrubSona i DJ-a BRK. Pierwszy z nich pracuje właśnie nad najnowszą, solową płytą. Drugi jest świeżo po premierze wspólnego albumu z Jareckim, „Punktu widzenia”, na którym nota bene GrubSon pojawia się gościnnie aż w 4 numerach. Poniżej przypominamy klip do utworu „Otwórz szeroko oczy” promującego ostatnie wydawnictwo Jareckiego & BRK.

Polecane

Share This