Szczegóły debiutu Szymona Chodynieckiego


2016.09.07

opublikował:

Szczegóły debiutu Szymona Chodynieckiego

Z ogromnego i wciąż rosnącego zbioru szkiców Szymon wyselekcjonował kilkanaście najlepszych, które złożyły się na jego nadchodzący, debiutancki, autorski album. Prace nad materiałem  trwały wiele miesięcy w różnych studiach – zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. W międzyczasie Chodyniecki zaprezentował słuchaczom swoje nowe oblicze dzięki premierowym singlom. Chociaż każdy ukazywał go w innej odsłonie, to wszystkie mogą się pochwalić milionowymi wyświetleniami na YouTube. „Sam na sam” to jego największy, „platynowy” hit. A obok nich – nowoczesny, pełen werwy „Drogowskaz”, optymistyczno-taneczny „Z całych sił” i kameralno-liryczna impresja „Cicho”.

„Ale pod względem przebojowości album Chodynieckiego to muzyczny pewniak”, zapewnia wytwórnia Chodynieckiego, Sony Music. Są tu potencjalne superhity w stylu r&b, akustyczne ballady, czy ostrzejsze numery.

„Przeciwności” – bo taki tytuł będzie nosił album, ukaże się w dwóch wersjach. Fizyczna płyta będzie zawierała 12 utworów, wersja cyfrowa płyty zostanie poszerzona o 2 utwory.

Premiera 7 października.

Tracklista:

1 Wyłącz stres

2 Pokaż mi

3 Kod na sen

4 Modle się

5 Sam na sam (Radio Edit)

6 Jesteśmy tacy mali

7 Wszystko co mogę

8 Drogowskaz

9 Cicho

10 Przeciwności

11 Z całych sił

12 Chce być

 

Polecane

Share This