Szczegóły Indios Bravos Music Meeting

W Poznaniu zagrają m.in.: Martyna Jakubowicz, Armia, Izrael, Lao Che, Lipali


2010.10.29

opublikował:

Szczegóły Indios Bravos Music Meeting

6 listopada w poznańskiej Arenie odbędzie się jedyny w swoim rodzaju festiwal – Indios Bravos Music Meeting.

Na scenie, obok Banacha i Gutka, pojawią się takie gwiazdy jak Renata Przemyk, Martyna Jakubowicz, Armia, Izrael, Lao Che, Lipali, Ludzie Mali czy Luxtorpedos.

Indios Bravos to nazwa zespołu, ale również, a raczej przede wszystkim swojego rodzaju idea. Terminem indios bravos określani byli bowiem północnoamerykańscy Indianie – wyjaśnia Piotr Banach – którzy przeciwstawiali się dominacji obcej, narzucanej im siłą kultury, którzy nie chcieli wegetować w wyznaczonych rezerwatach, tylko żyć po swojemu, kultywować własne tradycje, być po prostu wolnymi ludźmi.  Przenosząc tę postawę do świata współczesnego show biznesu, chcielibyśmy promować ideę „własnej drogi”, pozostawania sobą mimo powszechnej standaryzacji gustów, mimo marginalizacji tego, co nie mieści się w „kulturze supermarketów”.
Stąd pomysł na festiwal muzyczny mający na celu eksponowanie tych wykonawców, którzy mają wyraźnie indywidualny charakter, którzy funkcjonują na własnych zasadach i nie ulegają zewnętrznym, show biznesowym naciskom, ani artystycznej autocenzurze.Festiwal pod nazwą „Indios Bravos Music Meeting” odbędzie się 06.11.2010. w poznańskiej Arenie. Występujący tam wykonawcy nie będą dobierani ze względu na reprezentowany styl muzyczny, tylko pod kątem zgodności z ideą indios bravos.

Indios Bravos Music Meeting

Indios Bravos, Renata Przemyk, Martyna Jakubowicz, Armia, Izrael, Lao Che, Lipali, Ludzie Mali, Luxtorpedos

6 listopada 2010

Poznań, Hala ARENA

Więcej informacji na: www.indiosbravosmusicmeeting.pl

Polecane