Szef Alter Artu o szansach na występ Taylor Swift i Billie Eilish na Open’erze


2020.12.04

opublikował:

Szef Alter Artu o szansach na występ Taylor Swift i Billie Eilish na Open’erze

fot. mat. pras.

Mimo obecnej sytuacji pandemicznej szef Alter Artu deklaruje, że Open’er 2021 się odbędzie. Agencja regularnie informuje o kolejnych gwiazdach, które zobaczymy latem w Gdyni. Przekładając festiwal na przyszły rok Alter Art zapewniał, że zrobi wszystko, by przenieść jak najwięcej artystów, którzy mieli zawitać na ich flagową imprezę w tym roku. Niestety, nie na wszystko organizatorzy mają wpływ, stąd fani muszą się liczyć ze zmianami w line-upie, w tym z jedną z najważniejszych. Wygląda na to, że na Open’erze 2021 zabraknie Taylor Swift, która miała być jedną z headlinerek tegorocznej edycji.

Pracujemy z teamem Taylor Swift, aby artystka wystąpiła na Open’erze tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Na tę chwilę europejska trasa Taylor nie jest planowana na przyszły rok – przekazał podczas instagramowego Q&A Mikołaj Ziółkowski.

Taylor miała być jedyną kobietą wśród głównych gwiazd poszczególnych dni. Szef Alter Artu podkreślił, że misją jego organizacji jest, by „w każdym kolejnym roku wśród headlinerów były kobiety”. Skoro wiele wskazuje na to, że nie uda się ściągnąć do Polski Taylor, to może w jej miejsce fani zobaczyliby Billie Eilish? Organizatorzy Open’era są zdeterminowani, by do tego doprowadzić, ale niekoniecznie wydarzy się to w 2021.

Oby jak najszybciej. TOP5 naszej listy – zadeklarował Ziółkowski.

Skoro nie Taylor i nie Billie, to kto jeszcze dołączy do grona ogłoszonych już gwiazd? Szef Alter Artu przyznał, że marzy mu się ściągnięcie na swój festiwal Harry’ego Stylesa, The Weeknda czy Daft Punk. Ziółkowski zapowiedział również, że bardzo realnym jest pozostawienie w line-upie The Cure.

Open’er 2021 odbędzie się w dniach 30 czerwca – 3 lipca. W jakiej formie? Tego jeszcze nie wiemy. Organizator poinformował, że „na dziś” jego firma szykuje się „normalny” festiwal, ale będzie gotowa na zrealizowanie go w reżimie sanitarnym. Pełny line-up mamy poznać wiosną. Póki co wiadomo, że do Gdyni przyjadą następujący artyści:

30.06:

Kendrick Lamar, Anderson .Paak & Free Nationals, Rufus Du Sol, Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes,

1.07:

Twenty One Pilots, A$AP Rocky, BadBadNotGood, Destroyer, Playboi Carti, Porridge Radio,

2.07:

Martin Garrix, Flohio, Michael Kiwanuka, Yungblud,

3.07:

The Chemical Brothers, The Killers, FKA Twigs, Artur Rojek, Seasick Steve, schafter

Polecane

Share This