Sześciu zawodników Fame MMA odmówiło walki z Arabem?


2021.05.05

opublikował:

Sześciu zawodników Fame MMA odmówiło walki z Arabem?

fot. kadr z wideo

Po wygranej z Kizo na gali Fame MMA 9 Arab wystąpi już na najbliższym, dziesiątym evencie największej federacji freak fightowej w Polsce. Podczas „dziesiątki” artysta zmierzy się z Łukaszem Lupą. W sieci właśnie pojawiła się zapowiedź ich starcia.

Dostałem info od włodarzy, że sześciu zawodników odmówiło walki ze mną. Lupa też jest gościem, z którym nie za bardzo chcą się bić, więc wzięli Lupę, wzięli mnie i wrzucili do jednego worka – mówi w opublikowanym na kanale Fame MMA materiale Arab.

Raper wygrał oba dotychczasowe starcia w Fame MMA. Na ósmej gali raper pokonał Pawła Tyburskiego. Fame MMA 10 odbędzie się już 15 maja. Obok Araba i Lupy do walki staną m.in. Don Kasjo i Norman Parke, Marcin Dubiel i Czaro, czy Marta Linkiewicz i Kamila Wybrańczyk.

Sprawdź także: Arab o pojedynku z Kizo i swoim nowym przeciwniku. Raper deklaruje, że zawalczyłby z Kubańczkiem

Arab wykorzystuje Fame MMA 10 do promocji swojej nowej płyty. 21 maja na rynek trafi krążek „Happy Nu Ja”. Na Preorder.pl nadal możecie zamawiać wersję specjalną z dołączoną epką „Lunar”. Wydawnictwo promują dotychczas dwa single – „Lunar” i „Illuminati”. Przypominamy drugi z nich.

Polecane

Share This