Szpaku o Paluchu, BOR, Kalim, Multim i Fame MMA


2020.11.23

opublikował:

Szpaku o Paluchu, BOR, Kalim, Multim i Fame MMA

fot. mat. pras.

Po tym, jak ostatnio Paluch na dobre zamknął wracający w pytaniach od fanów temat swoich relacji ze Szpakiem, teraz wydaje się, że zrobił to również jego były podopieczny. Podczas instagramowego Q&A raper odniósł się do swojej pozycji w BOR (bądź jej braku), zdradził również, że odzywał się do szefa labelu po publikacji jego niedawnego singla. Wśród fanów nie brak głosów sugerujących, że w „Częściach zamiennych” znalazły się wersy adresowane do Szpaka.

Dużo osób pisało mi, że to niby jakiś diss na mnie, odezwałem się do Palucha i mówił, że nie, więc nie – komentuje Szpaku.

Raper przyznaje, że jego status w BOR Crew jest niejasny nawet dla niego. Na pytanie, czy nadal jest członkiem ekipy, Szpaku odparł:

Nie wiem. Nigdy nie planowałem odejść z BOR-u, nawet jak poszedłem na swoje. To pytanie do Palucha.

Sprawdź też: Wygląda na to, że Paluch raz na zawsze wyjaśnił sprawę swoich relacji ze Szpakiem

Obok Palucha wśród pytań od fanów pojawiały się także te związane z innymi artystami. Poproszony o opinię o ostatnich kawałkach Kalego, raper ocenił je dość krytycznie, podkreślając przy tym, że nie szuka konfliktu.

To jest kolejny dowód na to, że autotune to instrument, z którego trzeba umieć korzystać. Ale pozdrówki Kali – napisał.

Szpaku skomentował także twórczość Multiego. Przypomnijmy – Szpaku zaatakował Multiego w kawałku „Kontrola jakości”, ale później tonował emocje, proponując nawet wspólny wypad na piwo.

Odciął się od YT kontentu i zrobił duży progres muzyczny. Życzę dobrze, ale nadal mam więcej jointów w kielni – skomentował autor „Dzieci duchów”.

Raper wyjawił fanom również, że jego największym muzycznym marzeniem jest współpraca z Chief Keefem, a także odniósł się do tego, czy przyjąłby propozycję walki na Fame MMA

Jak nie będę miał się za co nachlać albo będę chciał popełnić publiczne samobójstwo to pewnie tak – podsumował artysta.

Polecane

Share This