Szpaku przedstawia nowych reprezentantów GUGU. „To będzie mocny rok”


2021.02.20

opublikował:

Szpaku przedstawia nowych reprezentantów GUGU. „To będzie mocny rok”

fot. mat. pras.

Szpaku od początku nie ukrywał, że jego plany wobec GUGU wykraczają daleko poza wydawanie wyłącznie własnej muzyki. Na kanale GUGU kawałki publikowali już m.in. Karwan, Chivas, Rolex czy mlodyskiny, jutro możemy się tam spodziewać nowego klipu nowych reprezentantów labelu.

Szeregi GUGU zasilili RIP Scotty i LEEO. – Bo będzie mocny rok – zapowiada na instagramowym profilu Szpaku, Scotty natomiast zaprasza na premierę teledysku. – W niedziele wrzucamy klip do numeru zapowiadającego nasz wspólny album razem z LEEO. Jest na nim gościnka i gwarantuję, że takiego klimatu jeszcze u mnie nie było – zapowiada raper i wokalista.

Sprawdź także: Szpaku nie wyśle płyt do Anglii. Fani poszkodowani przez Brexit

Na początku 2021 do sklepów trafił nowy album Szpaka zatytułowany „Różowa pantera”. W opublikowanej na naszych łamach recenzji Marcin Flint krytycznie podszedł do następcy „Dzieci duchów”. Warto przy okazji dodać, że Marcin umieścił poprzedni album Szpaka wśród swoich ulubionych na rodzimym rynku w 2020 roku.

Niestety, po płycie przemyślanej, wyrazistej, emocjonalnie spójnej, tłumaczącej najbardziej opornym dlaczego Szpaku tak krzyczy, przyszło rozczarowanie. „Różowa Pantera” to nie album, to składanka nie w tempo i nie w moment, brzmiąca jakby zbierała pozostałości bądź rzeczy nagrane z rozpędu po poprzedniczce, utwory okolicznościowe, eksperymenty rujnowane nietrafionymi występami gościnnymi i niepotrzebne prowokacje. Życzę twórcy jak najlepiej, długiej i owocnej egzystencji, ale takie krążki wydaje się raperom po śmierci. A tu jest przecież jeszcze wiele do artystycznego przeżycia – pisał na naszych łamach Flint.

Całą recenzję nowego krążka Szpaka znajdziecie na tej stronie.

Polecane

Share This