Szpaku: „Taki to wirus koronki, nie ma dowodów, są słowa, więc spoksik”


2021.03.04

opublikował:

Szpaku: „Taki to wirus koronki, nie ma dowodów, są słowa, więc spoksik”

fot. kadr z wideo

Od wydania „Heavyweight” – wspólnego albumu Kizo, Jongmena i Bonusa RPK minęło już kilka miesięcy, więc artyści postanowili przypomnieć fanom o tym wydawnictwie, publikując nowy klip. W kawałku zatytułowanym „Bunt” gościnnie pojawia się Szpaku, którego widzimy także w teledysku. Raper komentuje w nim pandemię koronawirusa, nawijając „taki to wirus koronki, nie ma dowodów, są słowa, więc spoksik”. Szpaku ma także kilka mocnych słów do tzw. sześćdziesiątek, czyli osób decydujących się na współpracę z organami ścigania w zamian za nadzwyczajne złagodzenie kary. „J***ć kapusi, k***a, gdzie widzisz błąd? Błędem było się roz***ać, je**ąć o je***e dno” – ocenia w swojej zwrotce autor „Różowej pantery”.

„Nostradamus powiedział mi, że ten numer wyjebie z butów / Heavyweight i Szpaku, numer jeden na YouTube” – zapowiada pod koniec pierwszej zwrotki Jongmen. Czy rzeczywiście tak się stanie, przekonamy się wkrótce. W „Buncie” nie słyszymy Bonusa RPK, raper nie pojawia się także w teledysku. Przypomnijmy – Bonus nadal przebywa w zakładzie karnym.

Sprawdź także: Kizo nie chciał walczyć z Akopem Szostakiem? Jest oświadczenie w tej sprawie

Popek i Kizo mieli być głównymi bohaterami zaplanowanej na najbliższą sobotę gali Fame MMA 9. Niestety, kontuzja ręki w ostatniej chwili wyeliminowała bardziej doświadczonego i uważanego za faworyta zawodnika. Finalnie udało się znaleźć zastępstwo i w main evencie gali rywalem Kizownika będzie Arab. Starcie miało się odbyć w formule MMA, ale po tym, jak trzeba było znaleźć innego przeciwnika, Kizo dostał także możliwość zmiany dyscypliny. Raper skorzystał z tej okazji, dlatego stoczy z Arabem pojedynek bokserski.

Cieszę się, że już koniec tego wariactwa, które miało miejsce przez ostatnie dwa, trzy dni, kiedy wypadł mój przeciwnik. Bardzo dziękuję federacji za możliwość walki w boksie. Cieszę się, że będę walczył z Arabem – jednak chłopak ma umiejętności i damy dobre show. Kur*a, nasze ręce coś już ważą – mówił wczoraj Kizo.

Polecane

Share This