Szpaku trolluje znanego YouTubera


2021.01.26

opublikował:

Szpaku trolluje znanego YouTubera

fot. mat. pras.

Kilka dni temu do sklepów trafił nowy album Szpaka zatytułowany „Różowa pantera”. To nie był koniec niespodzianek – w sieci pojawił się świeży numer, który nie znalazł się na albumie. Mowa o kawałku „GG Easy”. Znajdziemy w nim m.in. uwagę skierowaną adresowaną do znanego YouTubera Nitro. „C***a mnie obchodzi, co pie***li NitroZyniak, „widziałeś”? / Widziałem, no w c***u mam, wybacz” – nawija Szpaku. YouTuber nie pozostał raperowi dłużny i skomentował skierowane w swoją stronę słowa podczas jednego ze streamów.

Każdy powinien mówić, co chce mówić. Ja mogę mówić, że ten człowiek jest śmieszny, a on że moje zdanie go nie interesuje – zauważył Nitro.

SPRAWDŹ TAKŻE: Fan wygrał podwójną wejściówkę na koncert Szpaka i przekazał ją na aukcję WOŚP

Wydawałoby się, że na tym się zakończy. Tymczasem Nitro postanowił dołączyć do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania jest spędzenie dnia z YouTuberem oraz przejazd jego autem. Nitrozyniak wrzucił post na swojego Facebook’a, a pod postem pojawił się… komentarz Szpaka! Wygląda na to, że raper włączy się do licytacji.

Mam nadzieję, że miło spędzimy ten dzień. Do zobaczenia – napisał Szpaku.

Wywołał on nie małą burzę w sieci. Pod komentarzem pojawiło się prawie pięćset komentarzy i zareagowano na niego ponad dziesięć tysięcy osób. Czy dojdzie do spotkania Szpaka i nitro? Przekonamy się po licytacji.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This