Szwagierka Whitney wyjawiła szokujące szczegóły z życia gwiazdy


2020.08.17

opublikował:

Szwagierka Whitney wyjawiła szokujące szczegóły z życia gwiazdy

Przypomnijmy, że gwiazda Whitney zgasła 11 lutego 2012 roku. Artystka zmarła w hotelu w Beverly Hills. Przyczyną śmierci było przypadkowe utonięcie, które spowodowane było prawdopodobnie zażyciem kokainy i problemami z sercem.

O ostatnich dniach z życia Houston opowiedziała w wywiadzie dla National Enquirer Tina Brown, szwagierka gwiazdy.

– Paliła crack i całymi dniami siedziała w kałużach moczu. Nie myła się. Podczas narkotycznych wizji sama się okaleczała. Jak trzeźwiała to mówiła, że zaatakował jak sam diabeł – opowiada siostra Bobby’ego Browna.

Warto wspomnieć, że Tina Brown posądzana jest o sprzedaż jednego z prywatnych zdjęć z łazienki Whitney, które zostało użyte jako okładka albumu Pusha T. Fotografię, za 85 tysięcy dolarów, miał kupić producent płyty rapera, Kanye West.

Przypomnijmy, że trzy lata po śmierci Whitney, w podobnych okolicznościach zmarła jej 22-letnia córka Bobbie Kristina Brown. Znaleziono ją nieprzytomną w wannie. Po sześciu miesiącach w śpiączce zmarła. O jej śmierć rodzina posądzała partnera Bobbi – Nicka Gordona. Został on oskarżony o przyczynienie się do śmierci Bobbi. Proces przegrał i miał wypłacić rodzinie córki 36 milionów dolarów. W Nowy Rok 2020 roku, 30-letni Nick zmarł. Przyczyną śmierci było prawdopodobnie przedawkowanie narkotyków.

Źródło: National Enquirer / Variety

Polecane


Share This