T.I. i jego żona odpowiadają oświadczeniem na zarzuty o molestowanie


2021.04.07

opublikował:

T.I. i jego żona odpowiadają oświadczeniem na zarzuty o molestowanie

foto: mat. pras.

Na początku roku T.I. i jego żona zostali oskarżeni o molestowanie. Sabrina Peterson, była właścicielka The Galm Bar z Atlanty oraz była przyjaciółka pary, sugeruje, że T.I. i Tameka Harris odurzyli narkotykami, a następnie wykorzystali seksualnie kilkanaście kobiet. Zaczęło się od wpisu, w którym Peterson opowiedziała o tym, jak artysta celował w jej głowę z broni. Wszystko odbywało się na oczach dzieci, ale kobieta postanowiła nie wnosić oskarżeń. Prawdziwą bombę spuściła kilka dni później. Sabrina Peterson zaczęła publikować zeznania domniemanych ofiar T.I.-a. Łącznie miało się do niej zgłosić aż 19 domniemanych ofiar.

T.I. twierdzi, że oskarżenia rzucane przez Peterson są bezpodstawne, a kobieta publikuje je w mediach społecznościowych, ponieważ nie ma odwagi pójść do sadu, wiedząc, że sprawa jest dla niej z góry przegrana.

Sprawdź także: Peja przedstawił kolejnych gości zaproszonych na „Ricardo”

Kobiety powinny być traktowane w szczególny sposób i nigdy, przenigdy, nie potraktowałbym żadnej z nich w taki sposób, jak to zostało przedstawione – zaznaczał raper.

W podobnym tonie wypowiada się prawnik artysty Steve Sadow, który komentował oskarżenia w krótkim oświadczeniu:

Clifford (T.I.) i Tameka Harris (Tiny) zaprzeczają tym bezpodstawnym zarzutom. Jesteśmy przekonani, że jeśli te roszczenia zostaną dokładnie i rzetelnie zbadane, nie zostaną wniesione żadne zarzuty.

Minęło kilka tygodni i pojawiły się nowe zarzuty wysuwane przez trzy kolejne kobiety. Prawnik T.I. i Tameki Harris po konsultacji ze swoimi klientami skomentował je w następujący sposób:

Harrisowie wciąż czekają, aż oskarżyciele się ujawnią. Poprzez ukrywanie się za anonimowymi zarzutami, bezimienni oskarżyciele stają się niewiarygodni. Prosimy: ujawnijcie się, abyśmy mogli przystąpić do obalania tych oszczerczych oskarżeń.

Polecane

Share This