T.I. w Tiny Desk Concert


2018.08.28

opublikował:

T.I. w Tiny Desk Concert

fot. kadr wideo

T.I. zagrał mini koncert z cyklu „Tiny Desk Concert”. Raper wspierany przez młodych muzyków z Atlanta Music Project zagrał „Rubberband Man”, „What You Know” i „Live Your Life”

Cykl mini koncertów “Tiny Desk Concert” jest organizowany przez NPR. Do tej pory występowali m.in. Tyler, the Creator, Big Daddy Kane, George Clinton, O.C. i Open Mike Eagle.

Całe nagranie możecie sprawdzić poniżej.

Gucci Mane wymyślił trap? T.I. ma nieco inne zdanie

W zeszłym roku T.I. w jednym z wywiadów określił się samozwańczym wynalazcą trapu. Po upływie kilku miesięcy na ten sam temat wypowiedział się Gucci Mane. Na swoim instagramowym koncie dodał zdjęcie z podpisem: – Dzień, w którym wynalazłem trap. Nie spotkało się to z przychylnym odbiorem ze strony T.I. i nie musieliśmy czekać zbyt długo na odpowiedź z jego strony. Ten również zamieścił zdjęcie przedstawiające okładkę jego płyty zatytułowanej „Trap Muzik”, z dopiskiem: – OK, więc… PONOWNIE dla tych powolnych… 19 sierpnia 2003 roku, Narodziny trapu i tylko głupiec ignoruje ten fakt.

T.I. wzywa do bojkotu Starbucksa

Raper wezwał do bojkotu sieci kawiarni Starbucks. Oskarżył… jej pracowników o rasistowskie zachowania. Kilka miesięcy temu dwóch czarnoskórych mężczyzn zostało zakutych w kajdanki i wyprowadzonych z kawiarni w Filadelfii. Według relacji świadków panowie czekali w kawiarni na swojego przyjaciela.

O prawa mężczyzn zaczął walczyć T.I. mówiąc, że nie powinno się to zdarzyć na oczach ludzi. Powiedział, że Ameryka się zmienia i jedynym sposobem na walkę z dyskryminacją jest nagłaśnianie sprawy i kara finansowa.

Polecane

Share This