Taco Hemingway: Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa


2020.08.28

opublikował:

Taco Hemingway: Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa

fot. mat. pras.

W przyszły piątek miały się ukazać dwie płyty Taco Hemingwaya – „Jarmark” i „Europa”. Niespodzianka – pierwsza z nich właśnie kilka minut zawitała do sieci. Artysta nie każe fanom czekać dłużej i już teraz oddaje w ich ręce „Jarmark”.

– Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych. Pod adresem http://pobierz.jarmarkeuropa.com znajdziecie też link do pobrania całej płyty w mp3. Miłego słuchania.

Jarmark jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra ). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”).

Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Jestem wam wdzięczny bardziej niż potrafię to ubrać w słowa. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic – napisał Taco na swoim Instagramie.

Nowego krążka Taco posłuchacie już na platformach streamingowych, a także na jego youtube’owym kanale. Wśród gości Artur Rojek, Mielzky, CatchUp i Kacha Kowalczyk.

Na wydanie fizyczne „Jarmarku” poczekamy jeszcze tydzień. No… chyba, że idąc rano do Empiku lub otwierając drzwi kurierowi także tam zastaniecie niespodziankę od Taco.

Taco Hemingway – „Jarmark” – tracklista:

1. Łańcuch I: Kiosk feat. Artur Rojek (prod. Rumak)
2. Panie, to Wyście! (prod. Pejzaż)
3. Polskie Tango (prod. Lanek)
4. Influenza feat. Gruby Mielzky (prod. Borucci)
5. Nie Mam Czasu feat. CatchUp (prod. Rumak)
6. Łańcuch II: Korek feat. Artur Rojek (prod. Rumak)
7. Dwuzłotówki Dancing (prod. Rumak)
8. POL Smoke (prod. Borucci)
9. W.N.P. (prod. CatchUp)
10. 1990s Utopia feat. Kacha z Coals (prod. Pejzaż)
11. Szczękościsk (prod. Rumak)
12. Łańcuch III: Korpo feat. Artur Rojek (prod. Rumak)

Polecane


Share This