Taco, Quebo i Krzy Krzysztof jamują na imprezie u rodziców Natalii Szroeder


2021.07.20

opublikował:

Taco, Quebo i Krzy Krzysztof jamują na imprezie u rodziców Natalii Szroeder

fot. P. Tarasewicz

W weekend Quebonafide dwukrotnie wystąpił na organizowanej przez Alter Art imprezie Open’er Park w Gdyni. Wśród gości zaproszonych przez niego na scenę znaleźli się m.in. Natalia Szroeder i Taco Hemingway. Po niedzielnym koncercie artyści pojechali na Kaszuby do rodziców Natalii Szroeder. Natalia opublikowała na instagramowym profilu film, w którym widzimy, że wszyscy bawili się znakomicie. Wokalistka podzieliła się jamem, podczas którego możecie zobaczyć i usłyszeć m.in. ją, jej rodziców, Taco, Quebo, Igę Lis, Krzy Krzysztofa, Forxsta.

Ogłaszamy konkurs na nazwę naszego składu – śmieje się Natalia. W komentarzu swoją propozycję zgłosił Taco Hemingway, sugerując, by nazwać nowy projekt Kaszëbonafide.

Podczas sobotniego występu Quebonafide na scenie pojawił się nieproszony gość – fan, który miał na torsie zrobiony markerem napis „Quebo”. Słuchacz podszedł do Kuby i zaczął energicznie coś do niego mówić. Raper objął fana ramieniem, a Krzy Krzysztof poprosił go o zejście ze sceny. Poniżej znajdziecie krótkie nagranie z koncertu.

W ostatnich tygodniach podobne incydenty powtarzają się już praktycznie nagminnie, dlatego prosimy – uszanujcie fakt, iż scena jest przestrzenią artystów i jeśli oni nie zapraszają Was na nią, nie wchodźcie tam samowolnie. Weźcie pod uwagę nie tylko ich komfort i bezpieczeństwo, ale też własne i innych uczestników koncertu.

Polecane

Share This