Taconafide wróci? Mata nagra z tatą? Young Leosia nagra z Beatą Kozidrak? Bukmacherzy przyjmują rapowe zakłady


2021.12.21

opublikował:

Taconafide wróci? Mata nagra z tatą? Young Leosia nagra z Beatą Kozidrak? Bukmacherzy przyjmują rapowe zakłady

fot. P. Tarasewicz

Czy Kizo znów rozbije bank i jego nowy utwór przebije Disney? Czy Young Leosia nagra „Szklanki 2” z Beatą Kozidrak? Czy nowy singiel Oliwki Brazil będzie miał 30 mln wyświetleń na Youtube? Czy Mata zaśpiewa z ojcem? Czy Taconafide powróci z koncertami? Eksperci z firmy bukmacherskiej eWinner przewidują rozrywkowy rok 2022.

Kizo dopiero się rozkręca

Singiel „Disney” to absolutny hit 2021 roku, który osiągnął rekordowe ponad 70 mln wyświetleń na Youtube. Media branżowe uważają, że to dopiero początek i Kizo ma rekordy dopiero przed sobą. Nowy utwór w 2022 ma być tego dowodem.

Powrót Taconafide? Bukmacherzy zwiastują reaktywację

Taconafide w 2018 roku bo;o wszelkie rekordy popularności, a koncerty tego duetu przyciągnęły gigantyczne tłumy. Czy dojdzie do reaktywacji? Media od dłuższego czasu donoszą kolejne wieści w tym temacie, a w eWinner możecie postawić zakład na to, że panowie nagrają wspólnie singiel i zagrają co najmniej dwa duże koncerty.

Mata robi swoje. Ten crossover musi w końcu nastąpić!

Wszyscy na to czekają – czy profesor Marcin Matczak zaśpiewa gościnnie w jednym z singli swojego, znacznie już popularniejszego, syna? Analitycy bukmachera eWinnera zwiastują, że jest to bardzo możliwe. Tym bardziej, że profesor Matczak bardzo lubi się udzielać w mediach i w racjonalny sposób wykorzystuje sławę syna.

Bezkompromisowa Oliwka Brazil wzniesie się na wyżyny?

Polska raperka zyskuje coraz większą popularność. Analitycy z eWinner przewidują, że rok 2022 będzie należał do niej. Kontrowersyjna artystka, która dała się poznać między innymi w gościnnych występach u Smolastego, nie ma zamiaru zwalniać. Czy Oliwka Brazil nagra piosenkę z Cardi B lub Nicki Minaj? Wydaje się to nierealne, ale stać ją na wszystko.

Young Leosia bije rekordy popularności. Znów zaskoczy?

Young Leosia szturmem podbiła serca młodych słuchaczy, nagrywając kultowy już utwór „Szklanki”. Ta młoda, pewna siebie artystka mająca pomysł na siebie, zadziwiła krytyków muzycznych i rozkochała w sobie fanów. Jej utwory były największymi hitami w trakcie trwającej pandemii. Analitycy z firmy bukmacherskiej przewidują, że rok 2022 będzie należał do niej, zaś jej nowy singiel pobije Szklanki.

Bukmacherzy eWinnera przewidują, że ta nieprzewidywalna artystka może pójść na całość i zechcieć nagrać wersję 2.0 „Szklanek”. A towarzyszyć jej będzie niekwestionowana królowa polskiej muzyki rozrywkowej, Beata Kozidrak.

Więcej zakładów związanych z nadchodzącym rokiem 2022 znajduje się tutaj.

Polecane

Share This