„Tail” – debiutancki singiel G.A.N.G w sieci


2014.10.31

opublikował:

„Tail” – debiutancki singiel G.A.N.G w sieci

G.A.N.G. (Girl and  Nervous Guy) to projekt szykujący pierwsze wydawnictwo, chociaż Dziewczyna i Nerwowy Chłopak do debiutantów nie należą. Grupę tworzą bowiem muzycy znani z zespołów: Husky, Oszibarack, C.K.O.D. i NOT – Patrycja Hefczyńska, Marcin Kowalski i Łukasz Klaus.

Artystka o zespole i albumie: Pomysł na wspólne granie muzyki urodził się w czasach, gdy nasze macierzyste zespoły wydawały pierwsze płyty, czyli prawie dekadę temu, jednak dopiero niedawno znaleźliśmy czas na jego rozwinięcie. Miał być dla nas odskocznią stylistyczną od tych projektów, a przemienił się we wspólną, muzyczną przygodę. Z założenia projekt był dwuosobowy.

Piosenki powstawały na przestrzeni ostatnich kilku lat, w wolnych chwilach pomiędzy próbami, koncertami i nagrywaniem kolejnych płyt z w/w zespołami. W końcu przyszedł czas na podsumowanie naszej działalności w formie płyty – tłumaczy Patrycja. Po pierwszych próbach, stwierdziliśmy, że nie obejdzie się, bez prawdziwej perkusji i tak do zespołu dołączył Łukasz Klaus, perkusista C.K.O.D. i NOT.

W przyszłym roku światło dzienne ujrzy ich debiutancka płyta „Shake The Tree. Na razie w serwisach streamingowych można posłuchać singla „Tail”. Poniżej znajdziecie trailer teledysku.

Jeszcze tej jesieni zespół rozpocznie działalność koncertową. 7 listopada zagrają w Łodzi w Bajkonurze.


Polecane

Share This