Tajemniczy preorder SBM Labelu – poznaliśmy tytuł wydawnictwa


2021.05.05

opublikował:

Tajemniczy preorder SBM Labelu – poznaliśmy tytuł wydawnictwa

fot. P.takepicture

SBM Label podkręca atmosferę przed odpaleniem przedsprzedaży swojego nowego wydawnictwa.

W czwartek o 15:00 uruchomimy limitowany do 10 tysięcy sztuk preorder albumu, którego nigdy później nie znajdziecie nigdzie indziej. Więcej informacji wkrótce! – mogliśmy przeczytać wczoraj na profilach labelu w mediach społecznościowych.

W komentarzach pod postem od razu pojawiły się domysły fanów, czyjego wydawnictwa może dotyczyć zapowiedziany preorder. Najczęściej pojawiające się ksywki to Mata i Solar/Białas. Taki ruch ze strony wydawnictwa wydaje się jednak niezbyt możliwy. Zarówno album Maty jak i Solara z Białasem mógłby liczyć na kilkukrotnie większą ilość zamówień w preorderze niż 10 tysięcy. My obstawialibyśmy składankę, którą Solar zapowiadał po zakończeniu akcji #Hot16Challange2. Szef SBMu mówił o wydaniu albumu, na którym znalazłyby się najlepsze jego zdaniem zwrotki akcji, a dochód ze sprzedaży albumu byłby przeznaczony na cele charytatywne.

Teraz dostajemy kolejne wieści – tajemnicze wydawnictwo otrzymało tytuł „Diamentowy las”. W sieci pojawił się także teaser, ale trudno powiedzieć, by był podpowiedzią, mogącą pomóc w rozwiązaniu zagadki.

Polecane

Share This