Tajemniczy preorder SBM Labelu – wiemy kto nagrał „Diamentowy Las”


2021.05.06

opublikował:

Tajemniczy preorder SBM Labelu – wiemy kto nagrał „Diamentowy Las”

“Diamentowy Las” to tytuł wspólnego albumu Białasa i White’a 2115, który w wersji fizycznej będzie dostępny tylko w ściśle limitowanym preorderze. Jego nakład wynosi dokładnie 10.000 sztuk i nigdy nie zostanie wznowiony. Płytę można zamówić już teraz na stronie diamentowylas.pl i w SBM Store.

– Jeśli ktokolwiek przewidział to, czego właśnie teraz jesteśmy świadkami, zdecydowanie powinien spróbować swojego szczęścia w grach losowych. Choć Białas i White mają na swoim koncie kilka wspólnych utworów, nic nie wskazywało na to, by w najbliższej przyszłości mieli stworzyć duet i wydać pełnoprawny album. W związku z tym trudno również powiedzieć, żeby wyszli naprzeciw jakimkolwiek oczekiwaniom fanów, bo te nigdy nie zostały wobec nich postawione. W ciągu kilkunastu studyjnych sesji udało się stworzyć projekt całkowicie inny od tych, jakie do tej pory raperzy zaprezentowali swoim słuchaczom.” Czego możemy spodziewać się po tej niespodziewanej kolaboracji? Tego dowiemy się już niebawem, ponieważ płyta ukaże się już o północy we wszystkich serwisach streamingowych – czytamy w informacji prasowej.

Ściśle limitowany nakład “Diamentowego Lasu” w ilości 10.000 sztuk będzie dostępny wyłącznie na stronie internetowej projektu (diamentowylas.pl) oraz w SBM Store. Album nigdy nie trafi do sprzedaży w sklepach stacjonarnych, a po jego wyprzedaniu nie zostanie również dotłoczony choćby jeden egzemplarz płyty CD.  Jedyna okazja na dołączenie go do swojej kolekcji nadarza się właśnie teraz i nigdy więcej się już nie powtórzy.

Polecane

Share This