Tancerka z klipu „Big Mommy” oskarża Oliwką Brazil. Mocna odpowiedź raperki


2021.11.30

opublikował:

Tancerka z klipu „Big Mommy” oskarża Oliwką Brazil. Mocna odpowiedź raperki

fot. Instagram / @_pojman

Dwa i pół miesiąca po premierze klip do „Big Mommy”, debiutanckiego singla Oliwki Brazil ma już ponad 7 mln wyświetleń na YouTube. Po współpracy ze Smolastym reprezentantka Warnera zaliczyła piorunujące solowe wejście na scenę, ale teraz wokół jej teledysku pojawiają się kontrowersje. TikTokerka tańcząca w obrazku do „Big Mommy” zarzuca Oliwce złe traktowanie i kiepskie warunki na planie.

Siedziałyśmy tam do 18.00 (od 10.00 – przyp. red.) i nie dostałyśmy ani jedzenia, ani picia. Nawet pie****onej szklanki wody. Musiałyśmy wydać swoje pieniądze, żeby się przygotować do jej teledysku – mówi Venroika. – Jeżeli chodzi o jej brak szacunku do kobiet, to ja po prostu naprawdę nie mam słów. Ona po prostu wyzywała chude dziewczyny. Za co? Za to, że są chude. Ja naprawdę rozumiem już z siebie wszystkiego na siłę, rozumiem wpi***anie na siebie milion razy samoopalaczy, żeby wyglądać jak czarna. Już ch*j z tym, ale wyzywać kobiety, będąc sama kobietą, to jest porażka – dodaje.

Mocne zarzuty doczekały się mocnej odpowiedzi. Oliwka ustosunkowała się do oskarżeń, pisząc:

Ostatnio w internecie pojawiło się dużo nieprawdziwych informacji na temat planu mojego klipu do singla „Big Mommy” i panujących tam warunków dla tancerek. Na początku olałam to, bo nie mam zamiaru odnosić się do plotek i pomówień. Wszyscy, którzy braliśmy udział w klipie, dobrze wiemy, jak wyglądał plan. Woda oczywiście była dostępna dla wszystkich na planie jak i w garderobie dziewczyn – co zresztą jest kwestią oczywistą.

Czasem jestem sukowata jak każdy k**a człowiek, bo jesteśmy tylko ludźmi i k**a każdy ma gorszy dzień, ale szanuję ludzi i każdej z dziewczyn po nagraniach podziękowałam za poświęcony czas i byłam szczerze k***a wdzięczna za ich udział – napisała Oliwka Brazil, dołączając screen z rozmowy z Venroiką.

Screen pokazuje, że prawda zawsze wyjdzie na jaw i ci co szukają szybciej atencji na pomówieniach, bo chcą swoich pięciu minut blasków, to nie ze mną. Chyba się zgodzicie, że je**ć takich ludzi… – dodała raperka.

Polecane

Share This