Tańczcie Rak’n’Roll razem z Białasem


2021.03.22

opublikował:

Tańczcie Rak’n’Roll razem z Białasem

fot. YouTube

My robimy krok w przód, rak robi krok w tył, a wy wciąż możecie wesprzeć zbiórkę, z której wszystkie zebrane środki trafią do podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll. Do dzieła – w taki sposób SBM Label promuje nie tylko nowy numer Białasa, ale także zorganizowaną przez niego zbiórkę. „Tańczymy Rak’n’Roll” to charytatywny singiel jednego z szefów SBM Labelu, który wraz z klipem trafił na kanał wytwórni. Piosenkę udostępniono także w serwisach streamingowych.

Rak może przytrafić się każdemu, a jego leczenie niekiedy naprawdę sporo kosztuje. Przekonałem się o tym parę lat temu, gdy zachorował mój przyjaciel. Dlatego zbieram pieniądze, żeby wesprzeć podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll. Każda wpłata to krok do przodu dla chorego i krok w tył dla raka. Po zakończeniu zbiórki, w podziękowaniu dla wpłacających, zaprezentuję nowy kawałek, który powstaje już teraz!

Jeszcze kilka słów o całej akcji: RAK’N’ROLL MUSIC to muzyka, która pomaga chorym przejść przez raka. Możesz tworzyć ją razem ze mną wspierając zbiórkę dla Fundacji Rak’N’Roll Wygraj Życie. Twoja wpłata w całości trafi do podopiecznych Fundacji. Krótko mówiąc: Ty robisz coś dobrego, a ja w podziękowaniu za wsparcie nagrywam nowy kawałek – czytamy w opisie facebookowej zbiórki, którą możecie wesprzeć, wchodząc tutaj.

Sprawdź także: KęKę: „Czasami brakuje mi tchu, z sił opadam”

Projekt tworzą: agencja kreatywna: Saatchi&Saatchi, zakup mediów: Perfomics: agencja PR: MSL, partner akcji i kreacja: Papaya Films, postprodukcja: Prodigius, reżyseria: Patrycja Polkowska, filtr AR: Lens That przy współpracy z Facebook Creative Shop.

Polecane

Share This