Tank zagrają w Chorzowie

Brytyjski zespół zagra 8 marca w chorzowskiej Leśniczówce.


2012.02.10

opublikował:

Tank zagrają w Chorzowie

Nowy album Brytyjczyków ukaże się na przełomie kwietnia i maja, podczas marcowych koncertów TANK na pewno zaprezentuje publiczności kawałek nowego materiału z nadchodzącej płyty „War Nation”.

 

Metal Mind Productions

zapraszaTANK – Special Warm Up Show

8.03.2012, Chorzów, Leśniczówka, godz. 20.00Ceny biletów:

30 zł

Panie wstęp wolny

Przypomnijmy, że Tank zagrają także 9 marca w warszawskiej Stodole wraz z polskimi kapelami: Mech i Luxtorpedą. Formację będą rejestrowały swoje koncertowe DVD.

KUP BILET NA KONCERT W STODOLE:

Tank to klasyka spod znaku New Wave Of British Heavy Metal. Formacja należy do absolutnej klasyki tego gatunku. Grupa założona została w 1980 roku przez Algy Warda (The Damned). Zespół działał do 1987 roku, a następnie reaktywowany został w 1998 roku i z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego. Zespół ma swoim koncie 7 krążków studyjnych, 3 albumy live, single i kompilacje. Od 2008 roku wokalistą grupy jest charyzmatyczny Doogie White (Rainbow, Yngwie Malmsteen, Midnight Blue, Cornerstone). Przy pracy nad nowym albumem do gitarzystów Micka Tuckera i Cliffa Evansa, wokalisty Doogiego White`a, basisty Chrisa Dale dołączył dawny perkusista formacji Tank, Steve Hopgood. Nad produkcją płyty czuwa Phil Kinman w swoim studio w zachodnim Londynie.

Polecane