Tata Beyonce: “Świat usłyszy o moich sukcesach i porażkach, które odniosłem jako ojciec, mąż i manager”


2019.04.25

opublikował:

Tata Beyonce: “Świat usłyszy o moich sukcesach i porażkach, które odniosłem jako ojciec, mąż i manager”

Od momentu powstania w 1990 roku, grupa Destiny’s Child sprzedała ponad 150 milionów płyt na całym świecie, zdobyła wiele nagród Grammy, była inspiracją dla wielu artystów i zdobyła pokolenia fanów. Teraz, po raz pierwszy w historii, fani grupy będą mieli okazję dowiedzieć się jak wyglądały kulisy powstania i działania zespołu. Wszystko za sprawą taty Beyonce, byłego managera Destiny’s Child. Mathew Knowles produkuje musical “Survivor: The Destiny’s Child Musical”, który swoją premierę będzie miał w 2020 roku. Po raz pierwszy show zobaczyć będzie można w rodzinnym mieście DC, Houston.

„Czuję, że nadszedł czas, aby dać światu okazję do usłyszenia, zobaczenia i poczucia moich zwycięstw i porażek, które odnosiłem jako mąż, ojciec i menedżer, którzy ryzykowali wszystko w dążeniu do spełnienia marzeń – moich i innych” – powiedział Mathew Knowles.

Po premierze, spektakl prawdopodobnie oglądać będzie można na Broadway’u, londyńskim West Endzie. Knowels planuje także światowe tournee z musicalem.

Polecane

Share This