Tau jak Quebonafide. Kontrowersyjny tatuaż to zmyłka?


2020.10.04

opublikował:

Tau jak Quebonafide. Kontrowersyjny tatuaż to zmyłka?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Oglądając pierwsze sceny nowego klipu Tau, można było się porządnie zdziwić. Złoto i tatuaże to nie jest wizerunek, do którego przyzwyczaił nas szef Bozon Records. W miarę rozwoju akcji teledysku raper ściąga błyskotki i zmywa tatuaże, a całość ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie, gdzie Tau mógłby być, gdyby nie spotkał na swojej drodze Boga.

Temat tatuażu rapera artysty pojawił się już przy okazji jego wizyty na gali Popkillerów. Oglądając rozmowy przeprowadzone przy tej okazji przez nas i redakcję Popkillera, również widzimy na jego szyi tatuaż. Część fanów zarzuciła artyście hipokryzję, przypominając, że w przeszłości krytykował tatuowanie swojego ciała, a teraz sam zdobi się w ten sposób. Tatuaż, który Tau miał na szyi podczas gali nie jest prawdziwy, publiczne pojawienie się rapera w nim było jedynie częścią promocji singla „Kod” i zapowiadanego nim krążka „Ikona”. Tak jak Quebonafide na potrzeby promocji „ROMANTIC PSYCHO” ukrywał swoje dziaby, tak Tau zdecydował się zwrócić uwagę fikcyjną ozdobą.

Sprawdź też: „Kod” – zobacz klip do nowego singla Tau

Nie muszę obwieszać się złotem aby pokazać, że jestem wartościowy. Nie potrzebuję tatuaży, aby wyrazić czegoś na stałe i z mocą. Nie muszę być sławny, aby czuć się szczęśliwy. Nie muszę otaczać się luksusem, aby odczuwać godność. Nie muszę upijać się, ćpać i puszczać, bo inni tak robią. Chcę być trzeźwy i czysty, bo wtedy czuję, że żyję. Mogę udawać kogoś, kim nie jestem, ale wolę być sobą. Wolę być prawym i odpowiedzialnym mężczyzną. Chcę wierzyć szczerze w Boga, kochać rodzinę i ojczyznę. Wolę być dojrzałym artystą, który potrafi wyrazić swoje złote serce dla Jego chwały. Nie boję się popełniać błędów, bo będę popełniał je przez całe życie. W atmosferze wzlotów i upadków miłość rekompensuje trudy życia. I choć jestem takim samym słabym grzesznikiem jak Ty, to nie ma drugiego takiego jak ja. I nigdy nie będzie takiego jak Ty. Miłość, nadzieja i wiara – oto moje motto życiowe. Mam odwagę by żyć w zgodzie z własnym sumieniem. Prawdziwie. Takie życie ma prawdziwy smak – skomentował artysta.

Polecane

Share This