Tau o obronie dzików i aborcji. Mocne słowa rapera

Tau pojawił się w głównym wydaniu Wiadomości TVP.


2019.01.11

opublikował:

Tau o obronie dzików i aborcji. Mocne słowa rapera

fot. kadr z wideo

We wczorajszych Wiadomościach TVP pojawił się fragment facebookowego nagrania Tau sprzed kilku dni, w którym raper odniósł się do odstrzału dzików w Polsce i kampanii na rzecz ich ochrony. – Brońmy dzików? Czy wiecie, że w zeszłym roku zostało zamordowane 42 mln dzieci w łonach matek? 42 mln zamordowanych dzieci, a my bronimy dzików? Może wreszcie zaczniemy bronić dzieci? Aborcja to morderstwo – mówił Tau.

W nowym odcinku Raportu z Wojny o Duszę artysta wraca do tego tematu, publikując fragment materiału Wiadomości TVP i opatrując go komentarzem. – Chyba pomieszały się nam priorytety i pokręciła hierarchia. 42 mln dzieci zostało zamordowanych w łonach matek w zeszłym roku, a odstrzał dzików dzieje się każdego roku – mówi Tau. – To jest normalna procedura w polskich lasach. W zeszłym roku w Niemczech odstrzelono 900 tysięcy dzików, by wyregulować ich populację. No ale radykalne lewackie aktywistki, feministki podłapały temat, że dzika trzeba ratować i warto z takiej sensacji zrobić sobie kartę przetargową – dodaje.

Dlaczego na co dzień nie bronimy życia ludzkiego? Dlaczego nie wspominamy, że ludzie są mordowani? Że jest promowany hedonistyczny styl życia? Narkotyki, alkohol, seks, pornografia. Dlaczego tego nie robimy, tylko bronimy dzików? – pyta Tau.

Tagi


Polecane