Tau wspomina pierwszą edycję Młodych Wilków

Artysta wraca do przeszłości, zdradzając, co i z kim "ładował" za kulisami.


2024.07.09

opublikował:

Tau wspomina pierwszą edycję Młodych Wilków

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Choć trudno w to uwierzyć, flagowa akcja Popkillera, czyli Młode Wilki, ma już 13 lat. W 2011 r. w pierwszej edycji uczestniczyli Białas, Gedz, Bonson, Vixen, Shot, Bisz, Tusz Na Rękach, Kaiteu, Śliwa, Rekord, Green i Tau. Losy artystów potoczyły się różnie, ale jednym z tych, którzy nadal z powodzeniem realizują swoją karierę jest Tau. Artysta w 2011 r. nagrywał jeszcze pod pseudonimem Medium. Dopiero z końcem 2013 r. raper i producent poinformował fanów o zmianie ksywki na Tau. W najbliższy piątek ukaże się jego nowy album „Reme2ium”. Na kilka dni przed premierą artysta wrócił na moment do Młodych Wilków.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nicki Minaj w ostatniej chwili odwołała występ na jednym z europejskich festiwali

Popkiller przypomniał, że równo 13 lat temu wziąłem udział w pierwszej edycji Młodych Wilków. Klasyczny bit podrzucił O.S.T.R., z którym wtedy sporo koncertowałem. Pamiętam, że Gedz biegał ze spinaczami na uszach, a z Białasem ładowaliśmy wodę niegazowaną 😉 po godzinach. Zresztą mija tyle samo lat, od kiedy nie walę alko i nie jaram jointów. Było turbo gorąco. Na planie panował rapowy vibe, a my byliśmy młodzi i gniewni. Ktoś w studio zapytał: to kto nagrywa jako pierwszy? Wstałem i mówię: no, ja wjeżdżam.

Tym samym stałem się pierwszym raperem ever, który położył zwrotkę w tej akcji. W tym samym roku wydałem debiut roku w Asfalt Records. Reszta jest historią – napisał Tau.

Polecane

Share This