Taylor Swift z kolejnym rekordem list przebojów


2021.01.19

opublikował:

Taylor Swift z kolejnym rekordem list przebojów

fot. mat. pras.

Taylor Swift jest pierwszą artystką, która spędziła 45 tygodni na szczycie Artist 100 Chart w zestawieniach Billboardu.

Album „Evermore” przez trzeci tydzień króluje na Billboard 200, a Taylor Swift dodała kolejny rekord do swojej kolekcji: jest jedyną artystką, która przez 45 tygodni znajduje się na szczycie Billboard Artist 100 chart. Gwiazda wyprzedziła takich artystów jak Drake (31 tygodni), The Weeknd (20 tygodni), BTS i Ariana Grande (15 tygodni).

Poprzedni album Swift, wydany w lipcu „Folklore”, w bieżącym zestawieniu Billboard 200 uplasował się na 11. miejscu, a na pierwszym miejscu gościł aż 8 tygodni.

„Willow”, singiel promujący album „Evermore”, obecnie jest na 22. miejscu Billboard Hot 100 oraz 4. pozycji Hot Rock & Alternative Songs. W obu tych zestawieniach debiutował na szczycie. „No Body, No Crime” z HAIM trafiło na 29. miejsce Hot Country Songs. W alternatywnych stacjach radiowych w Stanach coraz mocniej radzi sobie natomiast „Coney Island” w duecie z The National.

Justin Bieber za sprawą singla „Anyone” przeniósł się z miejsca 13. na 2. w zestawieniu najpopularniejszych artystów wg Billboardu. Singiel zadebiutował na 6. pozycji Hot 100, tym samym dając Bieberowi 22. utwór w pierwszej dziesiątce zestawienia w całej karierze.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Artystka odebrała nagrodę i opowiedziała o nierównościach rasowych

Opublikowany przez cgm Poniedziałek, 18 stycznia 2021

Polecane

Share This