Taylor Swift zaprosiła specjalnego gościa na swój koncert


2018.08.06

opublikował:

Taylor Swift zaprosiła specjalnego gościa na swój koncert

foto: kadr z wideo

Taylor Swift grała koncert w Toronto. Podczas swojego występu wokalistka zaprosiła na scenę specjalnego gościa.

To jeden z moich ukochanych utworów. To nie jest moja piosenka, ale zastanawiałam się, czy dalibyście radę ją śpiewać głośno przez całą noc? Chcę zobaczyć, jak głośni będziecie, dobra? – powiedziała ze sceny Taylor Swift.

Artystka zaprosiła Bryana Adamsa i wykonała z nim jego utwór „Summer of ’69”. Reakcja tłumu była niesamowita. Nagranie można zobaczyć poniżej.

Taylor Swift utknęła w klatce podczas koncertu

Koncerty Taylor Swift należą do najbardziej widowiskowych, jakie możemy oglądać na światowych scenach. Niestety, im więcej efektów i techniki, tym większe ryzyko wpadki. Tej nie ustrzegła się ekipa odpowiedzialna za produkcję koncertu Taylor w Filadelfii. Podczas piosenki “Delicate” kosz, w którym Taylor miała podróżować nad głowami widzów, zatrzymał się w miejscu. – Chyba utknęłam – powiedziała delektując się widokiem pełnego stadionu Taylor.

Ekipa techniczna natychmiast ruszyła artytsce na ratunek. Po chwili udało się sprowadzić ją z powrotem na scenę. Wokalistka opowiedziała wówczas widzom, jak miała wyglądać jej podróż w koszu. – Widzieliście, jak jadę w górę i w dół. Powinnam pojechać w tym koszu na koniec stadionu. Tymczasem siedzę tutaj i czekam, co wydarzy się dalej. Nagranie z Filadelfii możecie zobaczyć tutaj.

Taylor Swift zagra w kultowym musicalu

Artystka zagra w filmowej wersji musicalu “Koty”. Obok wokalistki wystąpią m.in. Jennifer Hudson, James Corden i Ian McKellen. Reżyserią zajmie się Tom Hooper, natomiast scenariusz napisał Lee Hall.

Musical “Koty” Andrew Lloyda Webbera to kultowe dzieło. Od wielu lat wystawiany jest w londyńskim West End i na Broadwayu, natomiast w Polsce pojawił się w Teatrze Roma. Na świecie po raz pierwszy został pokazany w 1981 roku. Teksty piosenek napisał Trevor Nunn, który wykorzystał wiersze T.S. Eliota.

Jeszcze nie wiadomo w kogo wcieli się Taylor Swift. Swoją rolę zna tylko Jennifer Hudson, która zagra kota o imieniu Grizabella. Zdjęcia powinny ruszyć w listopadzie.

Polecane

Share This