TBA Music Showcase, French Showcase oraz Co Jest Grane 24 Stage podczas Enea Spring Break


2016.03.10

opublikował:

TBA Music Showcase, French Showcase oraz Co Jest Grane 24 Stage podczas Enea Spring Break

Znamy kolejne szczegóły Enea Spring Break Showcase Festival & Conference (21-23 kwietnia, Poznań). Podczas imprezy odbędzie się specjalny showcase`owy wieczór agencji TBA Music. Na scenie klubu Blue Note w sobotę 23 kwietnia zaprezentują się artyści związani z TBA. Atrakcją showcase`u będzie pierwszy koncert Reni Jusis z materiałem z nowego albumu „BANG!”, pierwszej płyty artystki od siedmiu lat zapowiadanej jako nowa, elektryzująca i zaskakująca odsłona w karierze wokalistki. Wieczór TBA Music uświetni także wspólny koncert Daniela Blooma oraz Tomka Makowieckiego i występ jednej z najciekawszych debiutantek ostatnich miesięcy czyli Rosalie.

Partnerem Enea Spring Break został Instytut Francuski w Polsce oraz Biuro Eksportu Muzyki Francuskiej. Efektem tego porozumienia będzie specjalny koncert French Showcase, podczas którego zaprezentuje się trójka młodych francuskich artystów. Przed publicznością Enea Spring Break wystąpią zespoły uważane za jedne z najbardziej obiecujących na francuskiej scenie indie-rockowej i indie-electro: Colt Silvers ze Strasbourga oraz reprezentujący Paryż Birdy Hunt oraz Einleit.

Podobnie jak w roku ubiegłym także podczas tegorocznej edycji imprezy Enea Spring Break oraz Co Jest Grane 24 łączą siły! Na Co Jest Grane 24 Stage w Sali Wielkiej CK Zamek zagrają tacy artyści jak Rebeka, Jazzombie, Stara Rzeka, JAAA!, Paula i Karol, Lari Lu, Rita Pax, a także dwa projekty z Niemiec: Abramowicz oraz Malky. Co Jest Grane 24 będzie także partnerem jednego z paneli dyskusyjnych – wkrótce szczegółowe informacje dotyczące części konferencyjnej Enea Spring Break.

Bilety na Enea Spring Break cieszą się sporym powodzeniem, dlatego polecamy nie zwlekać z ich zakupem. Na imprezę można kupić wyłącznie 3-dniowe karnety w cenie 89 zł. Są  dostępne na www.eventim.

Na Enea Spring Break zagra ponad 100 wykonawców, w tym m.in. Reni Jusis, Brodka, Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Rebeka czy Jazzombie.

Polecane

Share This