Te-Tris o numerze z Peją, Bedoesie i świecie sportu bez Najmana


2021.02.16

opublikował:

Te-Tris o numerze z Peją, Bedoesie i świecie sportu bez Najmana

foto: Gniewko Głogowski

Te-Tris, tak jak i inni artyści, nie gra obecnie żadnych koncertów przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Postanowił więc odpowiedzieć na kilka pytań od swoich fanów na Instagramie. Jeden z nich koniecznie chciał wiedzieć czy pochodzący z Siemiatycz raper nagra z Peją.

Takie pytanie padało przynajmniej kilka razy. Czy ja o czymś nie wiem czy coś? – odpowiedział Te-Tris – Jeśli efekt takiej współpracy zadowalałby obydwie strony, to jasne, dlaczego nie. Zresztą tyczy się to generalnie featów i wszelkich gościnek – dodał oznaczając przy tym poznańskiego rapera.

SPRAWDŹ TAKŻE: Te-Tris o funkcjonowaniu w nowej rzeczywistości i niedoszłej walce z VNM-em

Kolejny zapytał o Bedoesa, a następny chciał wiedzieć co Te-Tris sądzi o nowym singlu podopiecznej Żabsona, Young Leosi. W sieci niedawno pojawił się nowy singiel artystki pt. „Szklanki”, który zwiastuje jej nadchodzący album. Padło również pytanie o „Drive” Diseta oraz o to, jak wyglądał by świat sportu bez Marcina Najmana.

Odsyłam do rozmowy z Yurkowskym, jakoś równo cztery lata temu. Plus każda osoba urodzona 21 kwietnia ma u mnie dodatkowy punkt respektu – napisał o Bedoesie.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This