Technologia drzewa Proceente


2013.01.02

opublikował:

Technologia drzewa Proceente

Proceente, Green, Entero, Kliford oraz Flint nie nawijają od pół roku i zdążyli spalić już w tym miesiącu pięć piątek. Biorąc pod uwagę fakt, że wielu z nas leczy się po Sylwestrze ziołami, kawałek jest bardzo na czasie. Utwór został nagramy pod instrumental Run DMC „Sucker MC`s”.

Na tracklistę „Dzień z Życia Mistrza Ceremonii Mixtape” składa się ponad 20 numerów nagranych pod wyselekcjonowane instrumentalne z Polski i USA. Koncept materiału osadzony jest w leniwym miejskim klimacie, gorącego lata, o klasyczną stylistykę riddimów oraz treściwe cuty zadbał DJ Anusz. Cały projekt został zrealizowany między wrześniem a grudniem 2012 w Erem Studio pod okiem Staszego Staszka Koźlika. Za warstwę graficzną projektu odpowiada Daniel Marciniak, autorem towarzyszącej projektowi sesji zdjęciowej jest Tomek Karwinski (https://www.karwinski.pl).

Gościnne zwrotki nagrali: Łysonżi, Mały Esz, Emazet, Ciech, Green, Kfiat, Flint, Muflon, Kubson, Siódmy, Entero, Kliford, Igorilla oraz Jan Wyga. W okolicznościowych skitach pojawiają się m.in. Wujek Samo Zło, Numer Raz, DJ Abdool oraz Rufin MC.

Polecane

Share This