Tęczowe Przedszkole Festiwalowe w Jarocinie


2011.07.10

opublikował:

Tęczowe Przedszkole Festiwalowe w Jarocinie

W dniach od 15 do 18 lipca rodzice przyjeżdżający ze swymi pociechami na Festiwal, będą mogli je zostawić pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Przez cztery dni będzie działała całodobowa placówka dla 30 dzieci w wieku 5 – 12 lat z całego kraju.

Podobnie jak w latach ubiegłych przedszkolaki wystąpią na Dużej Scenie. W tym roku maluchy wykonają napisany specjalnie dla Dzieci Jarocina autorski utwór. Autorem i kompozytorem piosenki „Taki nasz rock’n’roll” jest Tomasz Jankowski, lider formacji Za Zu Zi oraz Dzieciuff Squad, a aranżacją zajął się Dominik Bukowski. Występ zaplanowano na niedzielę 17 lipca ok. godz. 17:15.

Utwór „Taki nasz rock’n’roll” zostanie także wydany w postaci singla CD zawierającego piosenkę tytułową oraz wersję karaoke do samodzielnego śpiewania. Płytę Dzieci Jarocina będzie można kupić podczas trwania tegorocznego festiwalu. Uwaga, nakład ograniczony!!! Do kompozycji powstanie także teledysk, do którego zdjęcia będą kręcone podczas festiwalu. Produkcją obrazu zajmie się grupa filmowa Sky Piastowskie znana m.in. z filmów realizowanych dla zespołu Hey („Echosystem” czy „MURP”).

W latach ubiegłych maluchy z towarzyszeniem m.in. muzyków grupy Armia czy Muchy wykonywały takie utwory tuzów polskiego rocka, jak „Runął już ostatni mur” (Tilt), „Ukryta miłość” (Armia) oraz „Telefony” (Republika).

Organizatorem i koordynatorem całego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Tęcza” im. Macieja Kostki w Radlinie.

Przypomnijmy, że w sprzedaży została ostatnia pula wejściówek na Festiwal (15-17 lipca)! Bilety oraz karnety można zakupić na patefon.pl, bilety24.pl, ticketpro.pl oraz eventim.pl, a także w Jarocińskim Ośrodku Kultury oraz punktach poznańskich: CIM, Rock Long Luck, Carton Shop oraz Gazeta Cafe.

Polecane

Share This