Tede i Flint na Mazury Hip Hop Festiwal


2011.06.10

opublikował:

Tede i Flint na Mazury Hip Hop Festiwal

Świętowanie na Twierdzy Boyen w Giżycku-X jubileuszowej edycji Mazury Hip-Hop Festiwal rozpocznie się 4 sierpnia i potrwa do niedzielnego poranka 7 sierpnia.

Urodzinowy line-up MHHF tydzień temu otworzyła HIFI Banda, a drugim wykonawcą, który oficjalnie potwierdził swój występ jest czołowy polski freestylowiec – Flint.

      

Ten warszawski raper, który również działa w podziemiu ma na swoim koncie siedem nielegali i jeden oficjalny album zatytułowany „Czarny Charakter”. Do sukcesów Flinta zaliczyć należy Pas Mistrza Wielkiej Bitwy Warszawskiej i dwa występy na Hip Hop Kempie. Jego obecność w Giżycku na pewno podniesie atrakcyjność X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal

Rok 2011 to dziesięciolecie pracy artystycznej trzeciej gwiazdy MHHF. Szykuje się w tym roku niezapomniany jubileuszowy koncert na deskach amfiteatru w Twierdzy Boyen. 

Po raz pierwszy na MHHF zagrał w 2003 roku. Do Twierdzy wracał kilkukrotnie grając

wspaniałe koncerty, nie zabraknie go również i tym razem. W tym roku razem z Numerem Raz wypuszcza kolejną płytę legendarnego Warszafskiego Deszczu. Nigdy nie spoczywa na laurach, z każdą kolejną produkcją stara się coś zmienić w swoich nagraniach, by czymś nowym zaskoczyć swoich fanów. Oprócz tego jest szefem i właścicielem jednego z najważniejszych polskich wydawnictw hip-hop’owych w naszym kraju.

Do grona polskich artystów MHHF 2011, obok HIFI Bandy i Flinta, dołącza reprezentant ekipy Wielkie Joł – TEDE!

Polecane

Share This